Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Перший в Україні конкурс проектів оборонних технологій: підсумки

Завершив роботу перший в Україні конкурс інноваційних проектів у сфері оборонних технологій, який проходив у КПІ ім. Ігоря Сікорського 14-15 травня 2019. 

З авторами 32 проектів з 41, які вийшли до його фіналу, укладено протоколи про наміри щодо реалізації. Серед проектів, які плануються до впровадження:
  • «Створення вітчизняного cупутникового угрупування дистанційного зондування Землі» (розробка фахівців КПІ ім. Ігоря Сікорського)
  • «Безпілотний авіаційний комплекс квадрокоптерного типу для спеціального застосування» (КПІ ім. Ігоря Сікорського)
  • «Універсальне базове шасі мобільного робота високої прохідності та маневреності» (КПІ ім. Ігоря Сікорського)
  • «Полімерна кулеметна стрічка» (ТОВ «Харківський завод засобів індивідуального захисту»)
  • «Мобільний додаток розвідника» (Національний університет «Львівська політехніка»)
  • «Фарби і екрани для захисту від електромагнітного випромінювання» (Київський національний університет технологій та дизайну)
  • «Програмний комплекс захищених мобільних переговорів «SecurePhone» (ТОВ «ДОЛЯ І КО. ЛТД»)
  • «Скануючий лазерно-телескопічний силовий модуль для оптичних локаційних систем виявлення та протидії БПЛА» (Інститут фізики НАН України)
  • «Лазерні апарати тактичної медицини» (КПІ ім. Ігоря Сікорського)«Захищена радіосистема комунікації і координації дій особового складу» (INWIS CORP.) та інші.За словами ініціатора проведення конкурсу ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайла Згуровського, є сподівання, що щонайменше половину з них буде впроваджено у життя. Більшість проектів підтримуватиме ДП «Укроборонпром», решту – Міністерство оборони України та окремі державні й приватні підприємства. Учасником кожної з угод є й КПІ ім. Ігоря Сікорського як середовище, в якому розробники, науковці, інвестори та виробничники зможуть ефективно співпрацювати.

Проекти, подані на перший конкурс, стосувалися дуже широкого кола питань – від удосконалення озброєнь і розробки нових засобів тактичної медицини, до спеціальних інформаційних технологій та технологій отримання надміцних матеріалів з новими властивостями. Тож надалі, як зауважив Михайло Згуровський, організатори конкурсу планують проводити його за окремими напрямами.

За матеріалами ресурсу kpi.ua