Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще

16 квітня 2019 в Стартап школі Sikorsky Challenge відбувся випуск..

Перша група  нового сезону 2019 року видалася на диво дружньою, креативною і веселою. З 40 стартаперів, що прийшли на перше заняття, до фінішу дійшла рівно половина. А це дуже непоганий результат.  


 А головне те, що на виході були презентовані 9!! проектів. А саме:
 1. Проект "Завод гарячого цинкування металоконсрукцій" (Юрій Романенко)



2. Book Share - сервіс обміну книжками (Владислав Сліпченко)


3. Проект "Робот повар" - побутовий прилад для приготуванні їжі в автоматичному режимі. (Микола Висоцький).






4. E-learning SST/ Step be step Testing - система безпреривного самонавчання , загального обміну інформацією незалежно від тимчасових і просторових поясів. Це он-лайн інструмент для дистанційного навчання з математично *спрямованих дисциплін (Ігор Орловський)



5. BIO-47 - "Диво - горщик". Новаторський підхід до старої проблеми - догляд рослин у відсутности хазяєв. Переваги: лаконічний дизайн, не потребує води, економить час та мінімальне використання електроенергії (Олена Цисар  та Євген Ударов).



6. Проект "Гірлянди від льодоутворення" вирішує небезпечну проблему для міст - утворення буруль на дахах (Анатолій Тітенко).

7. Проєкт "Обладнання для виробництва ефірних олій з льона, проса та амаранта" (Анатолій Тітенко)  


 
8. Проект "Life Safety firestop" - інноваційне рішення, що дозволяє фіксувати початок пожежі у приміщенні та передавати інформацію про це" (Тітканіч Андрій).



9. Проект "Телескопична палка-збирач" (Петер Варвара з мамою :))



Проекти оцінювались самими учасниками Стартап школи. За результатами голосування:
  • перше місце посіли одразу два проекти - "Book Share" та  "Life Safety firestop"
  • друге - диво-горщик "BIO-47". 
Вітаємо !

Перший етап роботи з проектами в Стартап школі завершився. В другій половині травня ми запрошуємо учасників Стартап школи 2018-2019 на спільну пітч-сесію, де визначаться фіналісти 7-го Конкурсу інноваційних проектів Sikorsky Chalenge 2019.

 А з початку червня наші експерти і ментори розпочнуть з авторами проектів індивідуальну роботу.

Ми не прощаємося, адже насправді робота тільки розпочинається.

Дякуємо всім нашим командам за позитив і креативність

Успіхів!

  






Коментарі