Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

16 квітня 2019 в Стартап школі Sikorsky Challenge відбувся випуск..

Перша група  нового сезону 2019 року видалася на диво дружньою, креативною і веселою. З 40 стартаперів, що прийшли на перше заняття, до фінішу дійшла рівно половина. А це дуже непоганий результат.  


 А головне те, що на виході були презентовані 9!! проектів. А саме:
 1. Проект "Завод гарячого цинкування металоконсрукцій". Автор - Юрій Романенко

Юрій Романенко

2. Book Share - сервіс обміну книжками. Автор - Владислав Сліпченко

Владислав Сліпченко
3. Проект "Робот повар" - побутовий прилад для приготуванні їжі в автоматичному режимі. Автор - Микола Висоцький.

Микола Висоцький 


4. E-learning SST/ Step be step Testing - система безпреривного самонавчання , загального обміну інформацією незалежно від тимчасових і просторових поясів. Це он-лайн інструмент для дистанційного навчання з математично *спрямованих дисциплін.

Ігор Орловський
5. BIO-47 - "Диво - горщик". Новаторський підхід до старої проблеми - догляд рослин у відсутности хазяєв. Переваги: лаконічний дизайн, не потребує води, економить час та мінімальне використання електроенергії.

Олена Цисар  та Євген Ударов
Анатолій Тітенко автор двох проектів:

6. Проект "Гірлянди від льодоутворення" вирішує небезпечну проблему для міст - утворення буруль на дахах.

7. "Обладнання для виробництва ефірних олій з льона, проса та амаранта" 

Анатолій Тітенко
 8. Проект "Life Safety firestop" - інноваційне рішення, що дозволяє фіксувати початок пожежі у приміщенні та передавати інформацію про це"

Тітканіч Андрій
9. Проект "Телескопична палка-збирач"

Петер Варвара

Проекти оцінювались самими учасниками Стартап школи. За результатами голосування перше місце посіли одразу два проекти - "Book Share" та  "Life Safety firestop". Друге - диво-горщик "BIO-47". Вітаємо !

Перший етап роботи з проектами в Стартап школі завершився. В другій половині травня ми запрошуємо учасників Стартап школи 2018-2019 на спільну пітч-сесію, де визначаться фіналісти 7-го Конкурсу інноваційних проектів Sikorsky Chalenge 2019.

 А з початку червня наші експерти і ментори розпочнуть з авторами проектів індивідуальну роботу.

Ми не прощаємося, адже насправді робота тільки розпочинається.

Дякуємо всім нашим командам за позитив і креативність

Успіхів!

  


Коментарі