Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

В Стартап школі Sikorsky Challege розпочався новий сезон

12 лютого в нашій Стартап школі відбулось перше заняття за програмою "Практика запуску стартапа". Навчання триватиме до 16 квітня і завершиться презентацією проектів перед експертами Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge.


Проекти-переможці автоматично стануть фіналістами YIII Всеукраїнського Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2019, який пройде в НТУУ "Київський політехнічний інститут" в жовтні цього року. Бажаємо всім сил та перемог на нелегкому стартаперському шляху! :)

Коментарі