Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

В Стартап школі Sikorsky Challege розпочався новий сезон

12 лютого в нашій Стартап школі відбулось перше заняття за програмою "Практика запуску стартапа". Навчання триватиме до 16 квітня і завершиться презентацією проектів перед експертами Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge.


Проекти-переможці автоматично стануть фіналістами YIII Всеукраїнського Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2019, який пройде в НТУУ "Київський політехнічний інститут" в жовтні цього року. Бажаємо всім сил та перемог на нелегкому стартаперському шляху! :)

Коментарі