X ювілейний Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» запрошує

Ювілейний Х Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» відбудеться з 12 по  14 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед організаторів і учасників цьогорічного ювілейного Фестивалю - Міністерство освіти і науки України, Міністерство стратегічних галузей економіки, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, ДТЕК України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та 12 університетів України, що є учасниками Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна. В рамках Фестивалю відбудуться:  Міжнародний форум «Sikorsky Challenge як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України» Виставка стартап проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі Конкурс інноваційних проєктів Підписання попередніх договорів про співпрацю між інвесторами, підприємствами, авторами інноваційних проєктів та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge/Науковим парком «Київська політехніка»  Сторінка Ко

В Стартап школі Sikorsky Challege розпочався новий сезон

12 лютого в нашій Стартап школі відбулось перше заняття за програмою "Практика запуску стартапа". Навчання триватиме до 16 квітня і завершиться презентацією проектів перед експертами Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge.


Проекти-переможці автоматично стануть фіналістами YIII Всеукраїнського Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2019, який пройде в НТУУ "Київський політехнічний інститут" в жовтні цього року. Бажаємо всім сил та перемог на нелегкому стартаперському шляху! :)

Коментарі