XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

В Стартап школі Sikorsky Challege розпочався новий сезон

12 лютого в нашій Стартап школі відбулось перше заняття за програмою "Практика запуску стартапа". Навчання триватиме до 16 квітня і завершиться презентацією проектів перед експертами Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge.


Проекти-переможці автоматично стануть фіналістами YIII Всеукраїнського Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2019, який пройде в НТУУ "Київський політехнічний інститут" в жовтні цього року. Бажаємо всім сил та перемог на нелегкому стартаперському шляху! :)

Коментарі