Фестиваль Sikorsky Challenge 2024 відбувся! Вітаємо всіх учасників!

З 29 жовтня по 1 листопада 2024 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XIII Міжнародний Фестиваль «Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України».  Це вже третій Фестиваль, що був проведений в умовах війни. Сьогодення поставило перед нами неймовірні виклики, примусило усвідомити нові реалії та виробити стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України. Післявоєнна відбудова України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  економіки країни, тому саме цим надважливим напрямам відновлення України і був присвячений цьогорічний ХІII Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2024". Програма Фестивалю була насиченою та цікавою. До Форуму та панельних дискусій долучились  представники органів державної влади, члени міжнародної наглядової ради Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine», представники фондів, акселераторів, інвестиційних компані...

Перший етап навчання за програмою "Практика запуску стартапа" завершився.

20 грудня 2018 в Стартап школі Sikorsky Challenge відбулось останнє в цьому році заняття, на якому були презентовані 3 проекти.


1. Дитячий автомобільний утримаючий пристрій  "KEA is officially evolution"


Євген Кравець, автор проекту "Дитячий автомобільний утримаючий пристрій  "KEA is officially evolution"
Універсальний  утримаючий пристрій створений для пасивної безпеки пасажирів транспорту.

Технологія базується на інноваційній ідеї точкового кріплення універсальних утримаючих пристроїв з використанням системи Isofix.  Технологічна схема конструкції кріплення пасків до корпусу автомобіля та розроблена схема  фіксації пасажира пасками безпеки відрізняються простотою, використанням звичайних матеріалів (ремень, карабін, петлі isofix)  та сприяють підвищенню пасивної безпеки пасажирів.

2.Низьковуглеводгі хлібобулочні вироби та продукти десертного призначення

Гончарук Олена, старший науковий співробітник Інституту хімії поверхні ім.О.О. Чуйка НАН України

Командою розроблені технології та рецептури випікання хлібобулочних виробів на основі низьковуглеводних видів борошна  та  низькокалорійного вершкового морозива, що не містить цукру та фруктози.

3. Технологія та обладнання для виробництва терморозширеного графіту

Науковий співробітник Інституту газу НАН України Євген Стративнов
Терморозширений графіт завдяки своїм властивостям (інертний, здатний пресуватися у форму без сполучних, з високою алгезією до органічних рідин) затребуваний  в екологічних та технічних процесах з високим ступенем розширення і низьким вмістом домішок.

Поздоровляємо команди і бажаємо плідної роботи над проектами у наступному році.

Коментарі