X ювілейний Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» запрошує

Ювілейний Х Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» відбудеться з 12 по  14 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед організаторів і учасників цьогорічного ювілейного Фестивалю - Міністерство освіти і науки України, Міністерство стратегічних галузей економіки, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, ДТЕК України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та 12 університетів України, що є учасниками Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна. В рамках Фестивалю відбудуться:  Міжнародний форум «Sikorsky Challenge як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України» Виставка стартап проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі Конкурс інноваційних проєктів Підписання попередніх договорів про співпрацю між інвесторами, підприємствами, авторами інноваційних проєктів та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge/Науковим парком «Київська політехніка»  Сторінка Ко

Стартап UATAG :"Унікальна бірка для 100% підтвердження оригінальності предметів та захисту від підробок"

Після цьогорічного Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2018  спонсор Конкурсу інвестиційна компанія Gold Eggs (Китай) запросила до себе в гості в Хуанджо (китайська кремнієва долина) два наші стартапи, один з яких - UATAG  .

SEO UATAG Тарас Родцевич і співзасновник інноваційного холдингу Інна Малюкова на презентації проекту в Хуанджо
 Місія UATAG - захистити світ від підробок. Тобто, дати можливість покупцям робити свідомий вибір на користь оригіналу і, тим самим, застерігати їх від покупки фальсифікату.
Метод захисту від підробок базується на унікальності тріщин на склі. При ударі по склу малюнок тріщин є унікальним - двох однакових бути не може.
 Кожній одиниці товару присвоюється індивідуальна бірка з невідтворюваним візерунком скляних тріщин, яку неможливо повторити завдяки унікальним властивостям скла. 
Для збереження цифрових даних бірок розробники використовують технолігії блокчейну. Розподілена база даних Blockchain захищена від підробки та перероблення, надійно підтримує перелік цифрових записів, що постійно зростають. 

Як працює UATAG

Бірка з унікальним “відбитком” тріщин на склі кріпиться до продукту або упаковки.


Покупець сканує QR код і отримує зображення бірки з захищеної бази даних блокчейн.

Якщо фактура тріщин бірки - ідентифікатора співпадає з фактурою тріщин на фото – оригінальність підтверджено!


Застосування
Всюди, де існує теоретична можливість підміни оригіналу на фальсифікат, можливе використання бірки UATAG. Клієнти UATAG - установи, компанії, бренди та виробники товарів, які зіткнулися з проблемою підробок і самоідентифікації, опинилися в прямій конкуренції з підробниками та зазнають значних втрат у продажах. Бірка UATAG дає абсолютну впевненість в тому, що предмет є оригінальним.
 Найдосконаліший захист від підробок.

Переваги UATAG
  • Миттєва візуальна перевірка оригінальності
  • Абсолютно непідробне рішення
  • Запатентована технологія
  • Захищена база даних Blockchain
 Проект UATAG був успішно представлений на Конкурсі стартапів в Хуанджо. Наразі тривають переговори з інвестором щодо майбутньої співпраці. 


Коментарі