Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Стартап UATAG :"Унікальна бірка для 100% підтвердження оригінальності предметів та захисту від підробок"

Після цьогорічного Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2018  спонсор Конкурсу інвестиційна компанія Gold Eggs (Китай) запросила до себе в гості в Хуанджо (китайська кремнієва долина) два наші стартапи, один з яких - UATAG  .

SEO UATAG Тарас Родцевич і співзасновник інноваційного холдингу Інна Малюкова на презентації проекту в Хуанджо
 Місія UATAG - захистити світ від підробок. Тобто, дати можливість покупцям робити свідомий вибір на користь оригіналу і, тим самим, застерігати їх від покупки фальсифікату.
Метод захисту від підробок базується на унікальності тріщин на склі. При ударі по склу малюнок тріщин є унікальним - двох однакових бути не може.
 Кожній одиниці товару присвоюється індивідуальна бірка з невідтворюваним візерунком скляних тріщин, яку неможливо повторити завдяки унікальним властивостям скла. 
Для збереження цифрових даних бірок розробники використовують технолігії блокчейну. Розподілена база даних Blockchain захищена від підробки та перероблення, надійно підтримує перелік цифрових записів, що постійно зростають. 

Як працює UATAG

Бірка з унікальним “відбитком” тріщин на склі кріпиться до продукту або упаковки.


Покупець сканує QR код і отримує зображення бірки з захищеної бази даних блокчейн.

Якщо фактура тріщин бірки - ідентифікатора співпадає з фактурою тріщин на фото – оригінальність підтверджено!


Застосування
Всюди, де існує теоретична можливість підміни оригіналу на фальсифікат, можливе використання бірки UATAG. Клієнти UATAG - установи, компанії, бренди та виробники товарів, які зіткнулися з проблемою підробок і самоідентифікації, опинилися в прямій конкуренції з підробниками та зазнають значних втрат у продажах. Бірка UATAG дає абсолютну впевненість в тому, що предмет є оригінальним.
 Найдосконаліший захист від підробок.

Переваги UATAG
  • Миттєва візуальна перевірка оригінальності
  • Абсолютно непідробне рішення
  • Запатентована технологія
  • Захищена база даних Blockchain
 Проект UATAG був успішно представлений на Конкурсі стартапів в Хуанджо. Наразі тривають переговори з інвестором щодо майбутньої співпраці. 


Коментарі