Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще

"Class ідея" - гарна назва для Фестивалю стартапів.

18 квітня 2018 року у Київському палаці дітей та юнацтва пройшов ІІ фестиваль стартапів "Class ідея". 

Мета цього конкурсу  — виявити найкращі стартап-проекти, стартап-ідеї, стартап-рішення учнів, педагогічних працівників, управлінців у сфері освіти, що вирішують конкретні проблеми та відповідають на актуальний запит суспільства. Цього року конкурс провели у таких номінаціях: «Стартап у побуті», «Стартап у природі», «Стартап для людини».

Валерій Корчевний оголошує  переможців від Стартап школи Sikorsky Challenge 
На фестивалі було представлено 80 проектів від команд Малої Академії наук України,  гімназій, ліцеїв та шкіл міста Києва, педагогічних працівників та управлінців у сфері освіти. Віковий ценз учасників - від 8 років.

Партнером фестивалю "Class ідея" виступила наша Стартап школа Sikorsky Challenge (НТУУ Київський політехнічний інститут). За результатами оцінювання наші експерти відібрали 10 проектів, команди яких були запрошені на навчання до Стартап Школи Sikorsky Challenge (безкоштовно) та нагороджені фірмовими майками Sikorsky Challenge.

10 проектів-переможцев:

  • Утилізація відпрацьованих шин кріоакустичним методом
  • Робот-пожежник із системою самонаведення на базі комп'ютерного зору
  • Лепбук
  • Вітрогенератор з вертикальними лопатями
  • Інтерактивна гра "Хімічні елементи"
  • Браслет для контролю здоров'я шкіри
  • Роботизований універсальний глушник
  • Екопрогноз 
  • ECOPYBOOK -діловий щоденник майбутнього
  • Реєстратор характеристик земної атмосфери та випробування його під час запуску метеорологічного зонду.




 

 Поздоровляємо переможців та чекаємо у нашій Стартап школі Sikorsky Challenge.





     

    Коментарі