Оголошено лауреатів Нобелівської премії 2024 з фізики

8 жовтня 2024 року Нобелівський комітет визначив лауреатів премії у галузі фізики. Ними стали Джон Гопфілд та Джефрі Еверест Гінтон за "фундаментальні відкриття та винаходи, які дозволяють машинне навчання за допомогою штучних нейронних мереж". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Фонду Нобеля Що відомо про лауреатів Двоє цьогорічних лауреатів Нобелівської премії з фізики використали інструменти фізики для розробки методів, які є основою сучасного потужного машинного навчання.  Коли ми говоримо про штучний інтелект, ми часто маємо на увазі машинне навчання за допомогою штучних нейронних мереж. Ця технологія спочатку була навіяна структурою мозку. У штучній нейронній мережі нейрони головного мозку представлені вузлами, які мають різні значення. Ці вузли впливають один на одного через зв’язки, які можна зробити сильнішими або послабленими. Джон Хопфілд винайшов мережу, в якій використовується метод збереження і відтворення шаблонів. Ми можемо уявити вузли у

"Class ідея" - гарна назва для Фестивалю стартапів.

18 квітня 2018 року у Київському палаці дітей та юнацтва пройшов ІІ фестиваль стартапів "Class ідея". 

Мета цього конкурсу  — виявити найкращі стартап-проекти, стартап-ідеї, стартап-рішення учнів, педагогічних працівників, управлінців у сфері освіти, що вирішують конкретні проблеми та відповідають на актуальний запит суспільства. Цього року конкурс провели у таких номінаціях: «Стартап у побуті», «Стартап у природі», «Стартап для людини».

Валерій Корчевний оголошує  переможців від Стартап школи Sikorsky Challenge 
На фестивалі було представлено 80 проектів від команд Малої Академії наук України,  гімназій, ліцеїв та шкіл міста Києва, педагогічних працівників та управлінців у сфері освіти. Віковий ценз учасників - від 8 років.

Партнером фестивалю "Class ідея" виступила наша Стартап школа Sikorsky Challenge (НТУУ Київський політехнічний інститут). За результатами оцінювання наші експерти відібрали 10 проектів, команди яких були запрошені на навчання до Стартап Школи Sikorsky Challenge (безкоштовно) та нагороджені фірмовими майками Sikorsky Challenge.

10 проектів-переможцев:

  • Утилізація відпрацьованих шин кріоакустичним методом
  • Робот-пожежник із системою самонаведення на базі комп'ютерного зору
  • Лепбук
  • Вітрогенератор з вертикальними лопатями
  • Інтерактивна гра "Хімічні елементи"
  • Браслет для контролю здоров'я шкіри
  • Роботизований універсальний глушник
  • Екопрогноз 
  • ECOPYBOOK -діловий щоденник майбутнього
  • Реєстратор характеристик земної атмосфери та випробування його під час запуску метеорологічного зонду.




 

 Поздоровляємо переможців та чекаємо у нашій Стартап школі Sikorsky Challenge.





     

    Коментарі