Фестиваль Sikorsky Challenge 2024 відбувся! Вітаємо всіх учасників!

З 29 жовтня по 1 листопада 2024 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XIII Міжнародний Фестиваль «Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України».  Це вже третій Фестиваль, що був проведений в умовах війни. Сьогодення поставило перед нами неймовірні виклики, примусило усвідомити нові реалії та виробити стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України. Післявоєнна відбудова України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  економіки країни, тому саме цим надважливим напрямам відновлення України і був присвячений цьогорічний ХІII Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2024". Програма Фестивалю була насиченою та цікавою. До Форуму та панельних дискусій долучились  представники органів державної влади, члени міжнародної наглядової ради Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine», представники фондів, акселераторів, інвестиційних компані...

Підприємцями не народжуються

Підприємцями не народжуються, ними стають. І ключовим питанням сьогодення є отримання такої освіти, яка допоможе не тільки розібратися в основних теоретичних питаннях, а й отримати перші практичні навички в командній роботі над власними проектами.

Найчастіше, людина, яка починає інноваційну справу, має знання в певній професійній галузі та знає, як зробити новий цікавий продукт. Але «знати, як зробити продукт» і «знати свій продукт», це зовсім не одне й те саме.

Цю різницю починають розуміти студенти - учасники навчальної програми зі створення стартап-компаній в рамках проекту «Модель стартапів «Сікорські Челендж» об'єднує Донбас».

У квітні 2018 року в нещодавно відкритих стартап школах «Сікорські Челендж» у трьох університетах донбаського регіону були проведені два тренінги: «Основи інноваційного підприємництва. Практика запуску стартапу» та «Створення студентських компаній: практичні аспекти».

На тренінгу «Основи інноваційного підприємництва. Практика запуску стартапу» хлопці та дівчата дізналися як формувати взаємовідносини зі споживачем та які ключові ресурси необхідні для реалізації стартапу. А головне – відпрацьовуючи власні ідеї, вони на практиці застосували отримані знання .


Дводенній тренінг «Створення студентських компаний: практичні практичні аспекти» провів Олексій Струцинський.

Олексій розповів про інструменти, за допомогою яких можна зробити втілення ідеї у життя більш простим та ефективним.


Задля того, щоб теоретичні знання перетворилися в практичні вміння та навички, треба багато працювати самостійно. Не треба боятися помилок - вони все одно неминучі.

Пройде час і слухачі стартап шкіл почнуть думати як підприємці, прораховувати результати своїх дій як підприємці, і у них сформується нове бачення. Але це справа далеко не одного дня.

А поки студенти разом із менторами проходять шлях від задуму до перетворення своїх ідей в проекти та перевіряють, чи життєздатні їхні моделі, чи зможуть вони у перспективі стати прибутковим бізнесом.


Нагадаємо, що проект «Модель стартапів Сікорські Челендж об'єднує Донбас» фінансово та організаційно підтриманий Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Першоджерело - Інноваційний Холдинг Sikorsky Challenge 

 STARTUP SCHOOL

Коментарі