Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Стартап школа Sikorsky Challenge в СНУ ім.Володимира Даля

12 березня 2018 року в Східноукраїнському Національному університеті ім. Володимира Даля відкрилась стартап-школа Sikorsky Challenge. 


Ця подія викликала велику зацікавленість у студентів та співробітників вишу, у підприємців міста. Адже школа надає креативній молоді чудові можливості для того, щоб втілити у життя цікаві актуальні ідеї.

За словами Дениса Денищенка, директора департаменту зовнішніх зносин і зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА, цей проект дуже важливий для Луганщини, адже дає можливість регіону, знесиленому війною, створити кілька інноваційних кластерів, де молодь зможе працювати над своїми інноваційними проектами.Викладання ведуть директор НМК «Інститут післядипломної освіти» КПІ ім. Ігоря Сікорського, к. т. н. Інна Малюкова та директор компанії Be Next IT (Ізраїль), співзасновник київської школи Sikorsky Challenge Ігор Пеєр.

Учасники занять отримують як теоретичні знання, так і практичні навички обгрунтування та оформлення своїх сміливих задумів. Школа працюватиме до липня, а далі  три кращих проекти будуть відібрані на фестиваль у Києві, і вже там зможуть позмагатися за увагу інвесторів.
Відкриття Стартап школи у Сєвєродонецьку стало можливим завдяки проекту "МОДЕЛЬ СТАРТАПІВ «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» ОБ’ЄДНУЄ ДОНБАС", фінансово та організаційно підтриманного Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).


За матеріалами сайту  
Східноукраїнського Національного університету ім. Володимира Даля

STARTUP SCHOOL

Коментарі