Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще

Стартап школа Sikorsky Challenge в СНУ ім.Володимира Даля

12 березня 2018 року в Східноукраїнському Національному університеті ім. Володимира Даля відкрилась стартап-школа Sikorsky Challenge. 


Ця подія викликала велику зацікавленість у студентів та співробітників вишу, у підприємців міста. Адже школа надає креативній молоді чудові можливості для того, щоб втілити у життя цікаві актуальні ідеї.

За словами Дениса Денищенка, директора департаменту зовнішніх зносин і зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА, цей проект дуже важливий для Луганщини, адже дає можливість регіону, знесиленому війною, створити кілька інноваційних кластерів, де молодь зможе працювати над своїми інноваційними проектами.



Викладання ведуть директор НМК «Інститут післядипломної освіти» КПІ ім. Ігоря Сікорського, к. т. н. Інна Малюкова та директор компанії Be Next IT (Ізраїль), співзасновник київської школи Sikorsky Challenge Ігор Пеєр.

Учасники занять отримують як теоретичні знання, так і практичні навички обгрунтування та оформлення своїх сміливих задумів. Школа працюватиме до липня, а далі  три кращих проекти будуть відібрані на фестиваль у Києві, і вже там зможуть позмагатися за увагу інвесторів.




Відкриття Стартап школи у Сєвєродонецьку стало можливим завдяки проекту "МОДЕЛЬ СТАРТАПІВ «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» ОБ’ЄДНУЄ ДОНБАС", фінансово та організаційно підтриманного Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).


За матеріалами сайту  
Східноукраїнського Національного університету ім. Володимира Даля

STARTUP SCHOOL

Коментарі