Мільярдер Річард Бренсон відвідав Гостомель

"До біса все! Бери і роби!" ( Річард Бренсон) 29 червня 2022 року засновник компанії з виробництва штучних супутників Virgin Galactic, мільярдер Річард Бренсон побував у Гостомелі. Про це повідомив  голова Гостомельської ОВА Тарас Думенко у Telegram. Річард Бренсон постійно виступає на підтримку України, її суверенітету, територіальної цілісності, а також за найжорсткіші санкції проти РФ, її лідерів та економіки. У Гостомелі він цікавився аеродромом ДП «Антонов», можливостями його відновлення. Представники Укроборонпрому та ДП “Антонов” розповіли гостю про такі перспективи відновлення та наявні проєкти реконструкції летовища.

Стартап школа Sikorsky Challenge в СНУ ім.Володимира Даля

12 березня 2018 року в Східноукраїнському Національному університеті ім. Володимира Даля відкрилась стартап-школа Sikorsky Challenge. 


Ця подія викликала велику зацікавленість у студентів та співробітників вишу, у підприємців міста. Адже школа надає креативній молоді чудові можливості для того, щоб втілити у життя цікаві актуальні ідеї.

За словами Дениса Денищенка, директора департаменту зовнішніх зносин і зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА, цей проект дуже важливий для Луганщини, адже дає можливість регіону, знесиленому війною, створити кілька інноваційних кластерів, де молодь зможе працювати над своїми інноваційними проектами.Викладання ведуть директор НМК «Інститут післядипломної освіти» КПІ ім. Ігоря Сікорського, к. т. н. Інна Малюкова та директор компанії Be Next IT (Ізраїль), співзасновник київської школи Sikorsky Challenge Ігор Пеєр.

Учасники занять отримують як теоретичні знання, так і практичні навички обгрунтування та оформлення своїх сміливих задумів. Школа працюватиме до липня, а далі  три кращих проекти будуть відібрані на фестиваль у Києві, і вже там зможуть позмагатися за увагу інвесторів.
Відкриття Стартап школи у Сєвєродонецьку стало можливим завдяки проекту "МОДЕЛЬ СТАРТАПІВ «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» ОБ’ЄДНУЄ ДОНБАС", фінансово та організаційно підтриманного Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).


За матеріалами сайту  
Східноукраїнського Національного університету ім. Володимира Даля

STARTUP SCHOOL

Коментарі