Фестиваль Sikorsky Challenge 2024 відбувся! Вітаємо всіх учасників!

З 29 жовтня по 1 листопада 2024 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XIII Міжнародний Фестиваль «Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України».  Це вже третій Фестиваль, що був проведений в умовах війни. Сьогодення поставило перед нами неймовірні виклики, примусило усвідомити нові реалії та виробити стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України. Післявоєнна відбудова України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  економіки країни, тому саме цим надважливим напрямам відновлення України і був присвячений цьогорічний ХІII Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2024". Програма Фестивалю була насиченою та цікавою. До Форуму та панельних дискусій долучились  представники органів державної влади, члени міжнародної наглядової ради Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine», представники фондів, акселераторів, інвестиційних компані...

Хроніки Вінницької Стартап школи Sikorsky Challenge.

Наприкінці листопада 2017 року у Вінницькій Стартап Школі "Sikorsky Challenge" відбулись інтерактивні тренінги за програмою Startup Mastery.



Серед учасників близько 50-ти студентів та випускників технічного університету, а також представники інших навчальних закладів, молоді підприємці та викладачі.

Цитуємо колег із прес-центру  ВНТУ :"Цього року, з врахуванням минулорічного досвіду, провідним тренером Ігорем Пеєром внесено деякі зміни у підготовку інноваторів.

Як зазвичай надзвичайно насиченими видаються навчання, що забезпечує цілковите "занурення" у розробку ідеї та її детального вивчення у різних аспектах можливості реалізації на ній стартап-компанії.

Інтерактивна і різноманітна робота — індивідуальна та групова забезпечує "мозковий штурм" щодо поліпшення запропонованих ідей. Провідний тренер також багато уваги надає представленню сучасного досвіду розвитку стартап індустрії Ізраїлю.

Завершивши інтенсивне навчання, учасники розуміють сильні та слабкі сторони їхніх майбутніх стратапів, та до наступного приїзду Ігоря Пеєра мають можливість покращити власні напрацювання.

Молодий викладач Вадим Міськов вважає, що отриманні знання допоможуть йому допрацювати власну ідею та розробити оптимальну бізнес-модель для реалізації успішного стартапу.

Студент Вадим Івацко має ідею, яка, на його переконання, здатна змінити світ, та для її реалізації проходить навчання та планує створити власну компанію.

Тетяна Грідасова, що вже працює у HR відділі вінницької ІТ-компанії, зауважує на важливості отриманні студентами подібних можливостей для саморозвитку і роботою на власними ідеями. Пані Тетяна переконана, що подібні активності надзвичайно впливають на рівень підготовки студентів, адже лише кропітка робота над конкретними практичними завданнями з реалізації власної ідеї в команді однодумців значно поглиблює їх професійні знання та розвиває особистісні компетенції.


Крім того, в проміжках між інтенсивами для учасників Старатап Школи організовуються різноманітні презентації, лекції, тренінги від партнерів, реалізованих чи таких, що реалізовуються нині, стартапів тощо.

Нещодавно до Вінницького національного технічного університету завітали представники стартапу SizeCar. CEO.

Очільник цього стартапу Ігор Добрянський розповів про значний практичний досвід, який напрацювала його команда для реєстрації в Україні та США, для розробки MVP, для залучення перших реальних інвестицій, для кристалізації ідеї створення такого стартапу. Також детально учасникам презентації було представлено можливості, які варто використовувати початківцям, яку варто прочитати літературу, як знаходити партнерів та американський досвід сьогоднішніх реалій розвитку інноваційного стартап галузі США".

Коментарі