Фестиваль Sikorsky Challenge 2024 відбувся! Вітаємо всіх учасників!

З 29 жовтня по 1 листопада 2024 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XIII Міжнародний Фестиваль «Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України».  Це вже третій Фестиваль, що був проведений в умовах війни. Сьогодення поставило перед нами неймовірні виклики, примусило усвідомити нові реалії та виробити стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України. Післявоєнна відбудова України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  економіки країни, тому саме цим надважливим напрямам відновлення України і був присвячений цьогорічний ХІII Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2024". Програма Фестивалю була насиченою та цікавою. До Форуму та панельних дискусій долучились  представники органів державної влади, члени міжнародної наглядової ради Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine», представники фондів, акселераторів, інвестиційних компані...

Хроніки Стартап школи Sikorsky Challenge. Startup Mastery (Level Bronze)

8 та 9 грудня  2017 року в Стартап школі Sikorsky Challenge (НТУУ "Київський політехнічний інститут")  відбувся інтерактивний тренінг Startup Mastery (Level Bronze). Тренінг проводив Ігор Пеер, незмінний тренер та ментор нашої Стартап школи із Ізраїлю.


- Ігорю, на сьогодняшній тренінг прийшли учасники, які у листопаді пройшли Startup Mastery (Level Basic) та отримали завдання. Вони виконали завдання?

- Так, більшість прийшла з інформацією, котру вони отримали від своїх клієнтів.

- Скільки проектів маємо у цій групі?

- На сьогодні маємо 6 проектів. Серед них декілька дуже цікавих. Є, наприклад, проект персонального летального апарату, який ми віднесли до сегменту лакшери.

Є цікаве інноваційне технологічне рішення від науковців з інженерно-фізичного факультету НТУУ "Київський політехнічний інститут" . Розробники цього проекту мають вже більше 10 патентів, але у них виникли проблеми з трансфером технологій. З такими проектами завжди цікаво працювати, адже треба зв'ясувати, як через аналіз бізнес-моделі вибрати інший підхід до розбудови бізнес-складової проекту.









Згодом ми запропонуємо учасникам укласти договори на співпрацю з Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge і працювати над проектами разом на партнерських принципах.

На цьому тренінгу багато чого стало для учасників відкриттям. З одного боку, це додало розуміння, а з другого, вони зрозуміли, що ПІДНЯТИ ПРОЕКТ - це велика праця, це розуміння ринку і вектору руху, це рішення задач інтелектуальної власності, це правильна взаїмодія з цільовою аудиториєю та бізнес-партнерами тощо.

- Які  плани на майбутнє?

Незабаром ми запустимо новий івент, який допоможе учасникам краще зрозуміти механізми та інструменти просування креативных проектів.

Це стане своєрідною стартап-практикою. Ми подберемо перспективний стартап-проект на ранній стадії розвитку і стартапери зможуть стати членами креативної команди та на практиці відприцювати механизми роботи та взаємодії з цільовою аудиторією та бізнес-партнерами.

Така практика допоможе в майбутньому використати отриманий досвід та навички в просуванні своїх стартап-проектів.


Таня Кресан для блога Стартап школи Sikorsky Challenge

Коментарі