Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

Хроніки Стартап школи Sikorsky Challenge. Startup Mastery (Level Bronze)

8 та 9 грудня  2017 року в Стартап школі Sikorsky Challenge (НТУУ "Київський політехнічний інститут")  відбувся інтерактивний тренінг Startup Mastery (Level Bronze). Тренінг проводив Ігор Пеер, незмінний тренер та ментор нашої Стартап школи із Ізраїлю.


- Ігорю, на сьогодняшній тренінг прийшли учасники, які у листопаді пройшли Startup Mastery (Level Basic) та отримали завдання. Вони виконали завдання?

- Так, більшість прийшла з інформацією, котру вони отримали від своїх клієнтів.

- Скільки проектів маємо у цій групі?

- На сьогодні маємо 6 проектів. Серед них декілька дуже цікавих. Є, наприклад, проект персонального летального апарату, який ми віднесли до сегменту лакшери.

Є цікаве інноваційне технологічне рішення від науковців з інженерно-фізичного факультету НТУУ "Київський політехнічний інститут" . Розробники цього проекту мають вже більше 10 патентів, але у них виникли проблеми з трансфером технологій. З такими проектами завжди цікаво працювати, адже треба зв'ясувати, як через аналіз бізнес-моделі вибрати інший підхід до розбудови бізнес-складової проекту.

Згодом ми запропонуємо учасникам укласти договори на співпрацю з Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge і працювати над проектами разом на партнерських принципах.

На цьому тренінгу багато чого стало для учасників відкриттям. З одного боку, це додало розуміння, а з другого, вони зрозуміли, що ПІДНЯТИ ПРОЕКТ - це велика праця, це розуміння ринку і вектору руху, це рішення задач інтелектуальної власності, це правильна взаїмодія з цільовою аудиториєю та бізнес-партнерами тощо.

- Які  плани на майбутнє?

Незабаром ми запустимо новий івент, який допоможе учасникам краще зрозуміти механізми та інструменти просування креативных проектів.

Це стане своєрідною стартап-практикою. Ми подберемо перспективний стартап-проект на ранній стадії розвитку і стартапери зможуть стати членами креативної команди та на практиці відприцювати механизми роботи та взаємодії з цільовою аудиторією та бізнес-партнерами.

Така практика допоможе в майбутньому використати отриманий досвід та навички в просуванні своїх стартап-проектів.


Таня Кресан для блога Стартап школи Sikorsky Challenge

Коментарі