Програма Конкурсу «Новітні технології БПЛА та інноваційні джерела живлення»

18 вересня 2024 року відбудеться Конкурс стартап-проєктів та інженерних розробок «Новітні технології БПЛА та інноваційні джерела живлення» Програма КОНКУРСУ 09.30-10.00   Реєстрація учасників 10.00-10.30     Відкриття Конкурсу                        Виступи та візійні меседжі щодо розвитку новітніх джерел енергії та БПЛА                                              оборонного і подвійного призначення 10.30-12.30   Пітчі-презентації стартап-проєктів за напрямами Новітні джерела енергії та БПЛА                               оборонного і подвійного призначення – 10-12 проєктів 12.30-13.30    Перерва 13.30-15.00    Перемовини щодо подальшої співпраці компанії «Бетрай. Енерджі» із                                                представниками команд відібраних проєктів 15.00-15.30    Закриття Конкурсу, оголошення переможців Форма проведення: змішана-очна присутність та синхронний онлайн-режим. Прийом заявок триватиме до 12 вересня 2024 р. З 12 по 15 вересн

Новини регіонів. На зв'язку Миколаїв.

16 та 17 грудня 2017 року директор бізнес-інкубатора Sikorsky Challenge та тренер нашої школи Олексій Струцинський провів тренінг для Миколаївський фіілії громадської організації "Українська асоціація інвалідів АТО".


 Олексій Струцинський разом з учасниками практично відпрацювали повний шлях від ідеї до бізнес-моделі та презентації свого бізнесу. Самим цікавим було те, що за основу взяли реальні проекти, розроблені Національною Академією Наук України. Виявилось, що в здобутках НАНУ є багато проектів, що можна взяти за основу для малого бізнесу.

 Мета такого вибору була така – взяти сторонній проект, який вперше побачили на занятті і відпрацювати повністю бізнес-модель для цього проекту. Було дійсно важко. Одна справа – слухати лекцію і думати, що все просто. І інша справа – практично крок за кроком формулювати основні елементи бізнес-моделі – цінний продукт, сегмент споживачів, канали збуту, система взаємодії зі споживачами, тощо. Але завдяки дружній підтримки багатьом вдалося зробити цю важку і кропітку працю. Результат перевершив всі сподівання. "Так от як це працює!" Деяким учасникам так сподобався навчальний проект, що навіть було прийняти рішення зв'язатись з розробниками з НАНУ для подальшої співпраці над проектом.

Наостанок учасники отримали домашнє завдання – зробити цю роботу для свого особистого проекту. Далі - консультації та практична робота.


 
Учасниця тренінгу Анна Даниленко : "Олексій,  я вам вдячна за те,що знаходите час і приїзджаєте до нас на Бізнес-інкубатор, що даєте можливість висловити думку з приводу своєї бізнес моделі . Власна справа-діло не легке,але з таким тренером як Ви....пазлики складаються до купи".

Коментарі