Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще

Новини регіонів. На зв'язку Миколаїв.

16 та 17 грудня 2017 року директор бізнес-інкубатора Sikorsky Challenge та тренер нашої школи Олексій Струцинський провів тренінг для Миколаївський фіілії громадської організації "Українська асоціація інвалідів АТО".


 Олексій Струцинський разом з учасниками практично відпрацювали повний шлях від ідеї до бізнес-моделі та презентації свого бізнесу. Самим цікавим було те, що за основу взяли реальні проекти, розроблені Національною Академією Наук України. Виявилось, що в здобутках НАНУ є багато проектів, що можна взяти за основу для малого бізнесу.

 Мета такого вибору була така – взяти сторонній проект, який вперше побачили на занятті і відпрацювати повністю бізнес-модель для цього проекту. Було дійсно важко. Одна справа – слухати лекцію і думати, що все просто. І інша справа – практично крок за кроком формулювати основні елементи бізнес-моделі – цінний продукт, сегмент споживачів, канали збуту, система взаємодії зі споживачами, тощо. Але завдяки дружній підтримки багатьом вдалося зробити цю важку і кропітку працю. Результат перевершив всі сподівання. "Так от як це працює!" Деяким учасникам так сподобався навчальний проект, що навіть було прийняти рішення зв'язатись з розробниками з НАНУ для подальшої співпраці над проектом.

Наостанок учасники отримали домашнє завдання – зробити цю роботу для свого особистого проекту. Далі - консультації та практична робота.


 
Учасниця тренінгу Анна Даниленко : "Олексій,  я вам вдячна за те,що знаходите час і приїзджаєте до нас на Бізнес-інкубатор, що даєте можливість висловити думку з приводу своєї бізнес моделі . Власна справа-діло не легке,але з таким тренером як Ви....пазлики складаються до купи".

Коментарі