Фестиваль Sikorsky Challenge 2024 відбувся! Вітаємо всіх учасників!

З 29 жовтня по 1 листопада 2024 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XIII Міжнародний Фестиваль «Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України».  Це вже третій Фестиваль, що був проведений в умовах війни. Сьогодення поставило перед нами неймовірні виклики, примусило усвідомити нові реалії та виробити стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України. Післявоєнна відбудова України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  економіки країни, тому саме цим надважливим напрямам відновлення України і був присвячений цьогорічний ХІII Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2024". Програма Фестивалю була насиченою та цікавою. До Форуму та панельних дискусій долучились  представники органів державної влади, члени міжнародної наглядової ради Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine», представники фондів, акселераторів, інвестиційних компані...

Новини регіонів. На зв'язку Миколаїв.

16 та 17 грудня 2017 року директор бізнес-інкубатора Sikorsky Challenge та тренер нашої школи Олексій Струцинський провів тренінг для Миколаївський фіілії громадської організації "Українська асоціація інвалідів АТО".


 Олексій Струцинський разом з учасниками практично відпрацювали повний шлях від ідеї до бізнес-моделі та презентації свого бізнесу. Самим цікавим було те, що за основу взяли реальні проекти, розроблені Національною Академією Наук України. Виявилось, що в здобутках НАНУ є багато проектів, що можна взяти за основу для малого бізнесу.

 Мета такого вибору була така – взяти сторонній проект, який вперше побачили на занятті і відпрацювати повністю бізнес-модель для цього проекту. Було дійсно важко. Одна справа – слухати лекцію і думати, що все просто. І інша справа – практично крок за кроком формулювати основні елементи бізнес-моделі – цінний продукт, сегмент споживачів, канали збуту, система взаємодії зі споживачами, тощо. Але завдяки дружній підтримки багатьом вдалося зробити цю важку і кропітку працю. Результат перевершив всі сподівання. "Так от як це працює!" Деяким учасникам так сподобався навчальний проект, що навіть було прийняти рішення зв'язатись з розробниками з НАНУ для подальшої співпраці над проектом.

Наостанок учасники отримали домашнє завдання – зробити цю роботу для свого особистого проекту. Далі - консультації та практична робота.


 
Учасниця тренінгу Анна Даниленко : "Олексій,  я вам вдячна за те,що знаходите час і приїзджаєте до нас на Бізнес-інкубатор, що даєте можливість висловити думку з приводу своєї бізнес моделі . Власна справа-діло не легке,але з таким тренером як Ви....пазлики складаються до купи".

Коментарі