У Маріуполі стартували курси школи стартапів і Регіонального центру інноваційного підприємництва.
Нагадаємо, 28 лютого 2017 року в Приазовському державному технічному університеті (ПДТУ) за підтримки Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge (НТУУ "Київський політехнічний інститут") було відкрито
стартап школу. Цей проект був ініційований вченими ПДТУ з метою впровадження новітніх розробок на споживчий ринок і профінансований Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Як розповів проректор з наукової роботи ПДТУ, бізнес-тренер стартап-школи та регіонального центру Ігор Ленцов, вартість проекту склала 2 млн грн.
За його словами, регіональний центр буде працювати на базі ПДТУ і офіційно відкритий з 2 жовтня 2017 року.
«Центр дозволить довести дослідження наших вчених і студентів до готового продукту, зробивши їх при цьому конкурентоспроможними і прибутковими для інвесторів. На сьогодні тільки співробітників нашого університету тут навчаються 65 осіб. Регіональний центр включає в себе стартап-школу, лабораторії прототипування, і в перспективі буде комп'ютерний клас - вже є 17 сучасних комп'ютерів, йдуть поставки іншого новітнього обладнання. В даний час в приміщення капітально ремонтуються », - сказав Ігор Ленцов.
Він додав, що США також профінансували команду викладачів і експертів, готових працювати в стартап-школі.
У центрі планують навчати викладачів вузів, ліцеїв і шкіл міста, а також школярів і аспірантів.
«Зараз тільки з викладачів нашого ПДТУ курси проходять 65 осіб. За цей час створено вже близько 15 стартапів, що пов'язані з розробками вузу. Вже є розробки, пов'язані з огрудкування сировини, інтернет-ресурсів для соцопитувань і по наданню допомоги старим людям, чиї діти виїхали з Маріуполя. Ми плануємо також створити інтернет-платформу нашого центру, щоб тренінги стали доступні для більш широкої аудиторії », - поділився проректор.
Ігор Ленцов зазначив, що крім власних експертів та менторів, до школи запрошені тренер стартап-школи Sikorsky Challengе Олексій Струцінскій і тренер IT-технологій міжнародного класу Ігор Пеер.
І ще приємна новина - агентство США з міжнародного розвитку (USAID) також планує створити мережу стартап-шкіл для інших міст Донецької та Луганської областей.
Коментарі
Дописати коментар