Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще

Перший випуск вінницької Стартап Школи. Як це було.

Рік 2017 став першим у житті  вінницької Стартап школи Sikorsky Challenge.  Заняття розпочались 6 лютого і тривали до 8 червня 2017 року. Керував процесом навчання добре всім відомий Ігор Пеєр - бізнес-тренер та фахівець з інноваційного бізнесу, директор ізраїльського бізнес-інкубатора BeNextIt. 


Разом із ним та іншими досвідченими  фахівцями учасники пройшли навчання за програмами «Вступ до інноваційного підприємництва» та «Практика запуску стартапа», паралельно створюючи та реалізовуючи свої власні перспективні проекти від ідеї до стартап-проекту. Крім того, для слухачів Школи були організовані зустрічі з керівниками успішних вінницьких Стартапів, а також проводились презентації кращого інноваційного досвіду роботи провідних технологічних та ІТ-компаній.

«У лютому цього року на навчання було відібрано 75 учасників, серед яких були студенти різних університетів, викладачі та молоді підприємці. За результатами навчання було сформовано 19 стартапів —

готових до реалізації проектів. Для представлення перед журі було відібрано 11 проектів (поміж яких 1 від викладача, 2 від підприємців, 8 від студентів). Більшість проектів — це стартапи програмного змісту — мобільні додатки, зокрема Інтернет речей, однак були і стартапи апаратного змісту" (Костянтин Коваль, керівник Стартап Школи).

Репортаж про перший випуск Вінницької Стартап Школи Sikorsky Challenge розміщений на ресурсі dou

А ми пропонуємо вашій увазі цікавій відеосюжет, знятий ТРК "Вінтера" про вінницьку Стартап Школу. Як все розпочиналось, як проходив перший випуск, які цікаві проекти увійшли в фінал та хто виявився переможцем - від перших осіб.



Таня Кресан для блогу STARTUP SCHOOL

Коментарі