Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

STARTUP MASTERY. Начало

24 июня в Стартап Школе Sikorsky Challenge началась масштабная многоуровневая учебная бизнес-игра STARTUP MASTERY.


Эта программа собрала много креативных талантливых людей, которые пришли на курс со своими идеями и проектами. География участников весьма обширна. Киев, Винница, Николаев, Харьков.

Проекты разноплановые, от инновационных методов переработки мусора и опреснительных установок, до сервисов по созданию учебных видеопрограмм и систем машинного обучения.

Ребятам предоставилась возможность проверить свои проекты "на прочность" и получить тот инновационный толчок, который позволит найти правильную бизнес-модель, целевую аудиторию и даст возможность построить настоящую стартап-компанию.

Мастер-класс Игоря Пеера -это только начало большого пути, большой многоэтапной бизнес-игры с призовым фондом в миллион долларов.

Как проходил творческий процесс и какая была атмосфера видно на нашем фоторепортаже.Валерий Пичко, Игорь Пеер, Алексей Струцинский


Полный фоторепортаж в альбоме facebook

Коментарі