Випуск стартап-школи відбувся! Що далі?

14 травня 2024 відбулось заключне заняття в нашій стартап-школі.   На цьому занятті були презентовані наступні проєкти: Біокурс на базі репетиторського центру "Intelekt_hub" (Яна Мартинова, КПІ ім.Ігоря Сікорського) Асистент для навчальних закладів на основі ШІ "AI-ASSISTANT" (Кристина Ботвинко, КПІ ім.Ігоря Сікорського) Онлайн курси англійської мови "Simplish English" (Марія Жданова, КПІ ім.Ігоря Сікорського) Система візуалізації для двигунів змінного струму "Motor Grapher" (Антон Холоша, КПІ ім.Ігоря Сікорського) Каркасні інженерні системи BORZO (Курзанцев Володимир, ПП ЄвроКлас) ФІТОБОКС (Анастасія Владика, Борщівська ЗОШ I-III ступенів №1) Електромеханічна книжка (Олександр Ющенко) Освітня онлайн-платформа з фінансової грамотності (Валерій Янковський, ДВНЗ "Донецький національний технічний університет"). Запис виступів:        Дякуємо всім, хто представив цього дня свої проєкти тренерам і менторам нашої стартап-школи. Більша частина

В гостях у Стартап Школи пан Генрі Штеренберг.

Знайомтесь - Генрі Штеренберг, успішний підприємець і міжнародний бізнесмен. Колишній співвітчизник, який у 80-ті роки покинув країну, переїхав до Америки та здійснив американську мрію. А тепер він повертається, щоб відкрити світу Україну як "інтелектуальну годувальницю".

Саме в Америці Генрі пройшов школу бізнесу - отримав МВА освіту, заснував свій успішний бізнес у сфері  спортивного дозввілля та займався розбудовою та розвитком компаній з нуля в різних сферах та галузях.


Сьогодні він є Партнером в Міжнародному інвестиційному банку BRIGGS Capital LLC та виконавчим директором UGTI - американської  компанії "Ukrainian Global Trade & Investors,Inc".

Так що ж в планах у амбітного пана Генрі Штеренберга? 

Не секрет, що інвесторів в Україні на сьогодняшній день майже не залишилося. Неспокійна суспільно-політична ситуація та  репутація корумпованої країни не сприяють приходу на наші ринки іноземних інвесторів. В Америці Україну майже не знають, навіть на мапі не можуть показати. А Генрі Штеренберг вважає, що знає Україну  із всіма її плюсами та мінусами. Він впевнений , що найдорожчим, що є в нашій країні  і чого бракує Америці, є наша креативна молодь з її ідеями, проектами та можливостями. І ще він наголошує, що знає,  як залучати американські кошти на інновації.. Саме тому він вирішив повернутися до України, щоб здійснити свої  амбітні плани -  з вересня 2017 року запустити освітній проект, а за 12 місяців отримати реальні інвестиції в проекти своїх слухачів та потрапити на сторінки журнала  FORBS.

Плани дійсно грандіозні та амбітні.Але пану Штеренбергу доведеться зіткнутися з суворою  української дійсністю. Він вже звернув увагу на те, більшість українських підприємців не тримають слово, байдуже ставляться до партнерів та не дотримуються умов контрактів. Саме цей чинник , плюс неміряні апетити чиновників налякали серйозних інвесторів. А бізнес по той бік океану в першу чергу будується на довірі, яку заробити дуже складно, а втратити дуже легко.

Будемо сподіватися, що пану Генрі  вдасться зробити те, що до нього багатьом  зробити не  вдавалося.


Програма  навчання, що розроблена Генрі Штеренбергом, включає 3 курси:
  • Від ідеї до реальності (призначений для людей, які планують стати підприємцями і тих, хто вже зробив гігантський крок, щоб перетворити сіої ідеї в реальність) 
  • Вихід бізнесу на новий рівень (призначений для топ-менеджерів та власників малого та середнього бізнесу)
  • Культура продажів як чинник зростання та прибутковості (призначений для всіх - продавців, менеджерів з розвитку, підприємців, керівників) 

Мета  цього  проекту - дати  не диплом , а реальний життєвий досвід, щоб Ви і Ваша команда змогли стати успішними на реальному ринку .

Незабаром ми познайомимо вас з  умовами та програмою навчання, з червня плануємо розпочати прийом заявок. Початок навчання - з вересня 2017 року. А за рік побачимо, що з цього вийшло :)

Таня Кресан для блогу STARTUP SCHOOL

Коментарі