X ювілейний Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» запрошує

Ювілейний Х Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» відбудеться з 12 по  14 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед організаторів і учасників цьогорічного ювілейного Фестивалю - Міністерство освіти і науки України, Міністерство стратегічних галузей економіки, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, ДТЕК України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та 12 університетів України, що є учасниками Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна. В рамках Фестивалю відбудуться:  Міжнародний форум «Sikorsky Challenge як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України» Виставка стартап проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі Конкурс інноваційних проєктів Підписання попередніх договорів про співпрацю між інвесторами, підприємствами, авторами інноваційних проєктів та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge/Науковим парком «Київська політехніка»  Сторінка Ко

7 лютого 2017 року в Вінниці відкрилась Стартап Школа Sikorsky Challenge. Вітаємо!

7 лютого 2017 року у Вінницькому національному технічному університеті  розпочалося навчання в Стартап школі Sikorsky Challenge.


В першій группі - 70 слухачів, які пройшли серйозний відбір. Координуватиме процес навчання буде міжнародний експерт у галузі ведення ІТ-бізнесу і бізнес-тренер Ігор Пеєр (Ізраїль). 

Перша в Україні інноваційна екосистема Sikorsky Challenge майже три роки тому створена у НТУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Стартап-школа Sikorsky Challenge у ВНТУ є другою. Планується в Україні створити мережу таких закладів.

Стати слухачем школи Sikorsky Challenge мали змогу не тільки студенти ВНТУ, а будь-хто, хто має вартісну ідею і прагне перетворити її в успішний бізнес.

«Я не був впевнений, що ми зможемо залучити до проекту такого маститого тренера, як Ігор Пеєр, – говорить автор ідеї створення стартап школи Вінниці, завідувач кафедри автоматики та iнформацiйно-вимiрювальної технiки ВНТУ Роман Квєтний. – Так, як Ігор Пеєр навчає організації і просуненню стартапів, не навчає у світі ніхто. У нього створюються стартапи безпосередньо в процесі навчання».


Ректор ВНТУ Володимир Грабко побажав слухачам школи, щоб ті ідеї, які допомогли їм пройти відбір, знайшли свого бізнесмена, який їх фінансово підтримає. Очільник вишу наголосив, що школа діє за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької міської ради, а також провідних технологічних та ІТ-компаній регіону: Exadel, Epam, Delphi, Спільна справа, Конекс, ВТН, Astound Commerce, IncoreSoft.


«Стартап-школа – новий формат у навчанні, що орієнтований на майбутнє, – стверджує керівник школи, завідувач кафедри інтеграції навчання з виробництвом ВНТУ Костянтин Коваль. – Він сприятиме всебічному розвитку особистості слухачів та розвитку сектору інноваційного підприємництва Вінниці. Переконаний, що наявність такої форми навчання у Вінницькому національному технічному університеті спільно з провідними місцевими бізнес-компаніями є ознакою глибокого розуміння всіх учасників процесу важливості формування високоінтелектуального кінцевого продукту із значною доданою вартістю».

Засновник і генеральний директор Open Innovation Incubator Be Next IT, співзасновник інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Ігор Пеєр наголосив, що починаючи роботу зі створення стартапів, навіть якщо перший не виходить, людина має не зупинятися, а робити другий, третій.

«Виживають сильніші. І сильніші не стільки за інтелектуальними якостями, а за наполегливістю, комунікативністю, здатністю оговтатися після невдачі і знову почати усе спочатку. Хлопці випускаються з одним проектом, а потім приходять показати те, що в них є нового. І я уже бачу сформованих, сильних бізнесменів, вони свою нову ідею представляють на значно вищому рівні, і в них я вже відчуваю партнерів, в котрих є чому повчитися мені самому. У них уже є той досвід, якого я не маю. Отаке виникнення синергії дуже важливе. Вона виникатиме і між самими учнями школи. Це дуже цікаво і ефективно. Я певен – у нас усе вийде», – резюмував Ігор Пеєр.

Заняття у школі триватимуть до червня. Потому «учні» зможуть взяти участь у конкурсі проектів, переможці якого отримають фінансування своїх розробок.

За матеріалами МОН України

Коментарі