Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

V міжнародний Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016»


З 11 по 14 жовтня 2016 року в НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського» пройде 5-й міжнародний Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge.


Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності серед студентів та підприємців. Адже фестиваль це не тільки конкурси інноваційних проектів, це і цікаві виставки, майстер-класи, лекції та, звичайно ж, нетворкінг.

У Фестивалі беруть участь не тільки для того, щоб просунути свій винахід або стартап.
Тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. З кожним роком Фестиваль привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.

Конкурси інноваційних проектів , що проводяться в рамках Фестивалю, залучають все більше інвесторів, бізнес-ангелів, інвестиційних та венчурних фондів. А це означає, что збільшуються суми інвестицій в проекти.

В програмі Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2016 відбудуться наступні заходи:
  • Міжнародний Форум учасників інноваційної системи і панельна дискусія за участю міжнародних експертів
  • Виставка "Космічні досягнення Київської політехніки"
  • Конкурс стартапов Sikorsky Challenge
  • Конкурс "Intel Техно Україна 2016-2017”
  • А також «Наукові пікніки», «Дитячі наукові студії МАН», Виставка малюнків «Наука очима дітей» та багато іншого.

Заходи будуть проходити на чотирьох майданчиках:
  • в Центрі інноваційного підприємництва (корп.6)
  • в Державному политехнічному музеї
  • в коворкінговому просторі «Белка»
  • в Центрі Культури та Мистецтв НТУУ КПІ

Всі майданчики знаходяться на території КПІ, так що далеко ходити не треба :)

12 жовтня буде оголошено переможців Конкурсу «Intel Техно Україна 2016-2017”, а 13 жовтня стануть відомі переможці Конкурсу інноваційних проектів Sikorsky Challenge , відбудуться переговори інвесторів та представників команд проектів та підписання договорів про наміри.

З програмою Фестивалю можна ознайомитися на сторінці Фестивалю , а з  програмою Конкурса стартапов можна познайомитися за посиланням.

Промова ректора НТУУ "КПІ" Михайла Згуровського на відкритті Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2015Источник: SIKORSKY CHALLENGE

Коментарі