Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще

V міжнародний Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016»


З 11 по 14 жовтня 2016 року в НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського» пройде 5-й міжнародний Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge.


Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності серед студентів та підприємців. Адже фестиваль це не тільки конкурси інноваційних проектів, це і цікаві виставки, майстер-класи, лекції та, звичайно ж, нетворкінг.

У Фестивалі беруть участь не тільки для того, щоб просунути свій винахід або стартап.
Тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. З кожним роком Фестиваль привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.

Конкурси інноваційних проектів , що проводяться в рамках Фестивалю, залучають все більше інвесторів, бізнес-ангелів, інвестиційних та венчурних фондів. А це означає, что збільшуються суми інвестицій в проекти.

В програмі Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2016 відбудуться наступні заходи:
  • Міжнародний Форум учасників інноваційної системи і панельна дискусія за участю міжнародних експертів
  • Виставка "Космічні досягнення Київської політехніки"
  • Конкурс стартапов Sikorsky Challenge
  • Конкурс "Intel Техно Україна 2016-2017”
  • А також «Наукові пікніки», «Дитячі наукові студії МАН», Виставка малюнків «Наука очима дітей» та багато іншого.

Заходи будуть проходити на чотирьох майданчиках:
  • в Центрі інноваційного підприємництва (корп.6)
  • в Державному политехнічному музеї
  • в коворкінговому просторі «Белка»
  • в Центрі Культури та Мистецтв НТУУ КПІ

Всі майданчики знаходяться на території КПІ, так що далеко ходити не треба :)

12 жовтня буде оголошено переможців Конкурсу «Intel Техно Україна 2016-2017”, а 13 жовтня стануть відомі переможці Конкурсу інноваційних проектів Sikorsky Challenge , відбудуться переговори інвесторів та представників команд проектів та підписання договорів про наміри.

З програмою Фестивалю можна ознайомитися на сторінці Фестивалю , а з  програмою Конкурса стартапов можна познайомитися за посиланням.

Промова ректора НТУУ "КПІ" Михайла Згуровського на відкритті Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2015



Источник: SIKORSKY CHALLENGE

Коментарі