Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

День знань з Президентом

Новий навчальний рік в НТУУ "Киівський політехнічний інститут" розпочався двома знаковими подіями. 

17 серпня 2016 наказом Міністра освіти і науки України нашому університету присвоєно ім'я його колишнього студента, видатного авіаконструктора ХХ століття І. І. Сікорського.

А 1 вересня 2016 на день знань в НТУУ "Киівський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" завітав сам Президент України Петро Порошенко.Свій візит Президент розпочав з відвідування Центру інноваційного підприємництва, де ознайомився з останніми інноваційними розробками університету в цивільній та воєнній галузях.

Серед розробок - завод з очищення води, новітня стрілецька зброя, спорткари власної розробки та виробництва, нові моделі безпілотних апаратів, наносупутники та інше.

Слід додати, що Центр інноваційного підприємництва це не тільки експозиційний майданчик досягнень, це ще і місце навчання молоді інноваційному бізнесу, це територія Стартап Школи Sikorsky Challenge, бізнес-інкубатора Sikorsky Challenge та Наукового парку "Київська політехніка".Свій виступ на площі перед студентами та викладачами Президент розпочав поздоровленням з початком навчання в найкращому закладі країни, який знають і поважають в Україні та світі.

Президент згадав наших славетних політехніків, що віддали свої життя за незалежність України - Героїв небесної сотні та Героїв АТО і разом зі студентами вшанував їх пам'ять хвилиною мовчання.

Повний виступ Президента Петра Порошенко дивіться тут:

А наостанок Петро Порошенко сказав, що нашому університету дуже повезло з ректором - Михайлом Захаровичем Згуровським (і це правда -всі , хто працює та навчається в НТТУ "КПІ", повністю з цим згодні) і пообіцяв, що уряд зробить все необхідне, щоб залучити до нашого університету необхідні інвестиції на інноваційний розвиток.Таня Кресан для блогу Стартап Школи Sikorsky Challenge

Коментарі