Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

День знань з Президентом

Новий навчальний рік в НТУУ "Киівський політехнічний інститут" розпочався двома знаковими подіями. 

17 серпня 2016 наказом Міністра освіти і науки України нашому університету присвоєно ім'я його колишнього студента, видатного авіаконструктора ХХ століття І. І. Сікорського.

А 1 вересня 2016 на день знань в НТУУ "Киівський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" завітав сам Президент України Петро Порошенко.Свій візит Президент розпочав з відвідування Центру інноваційного підприємництва, де ознайомився з останніми інноваційними розробками університету в цивільній та воєнній галузях.

Серед розробок - завод з очищення води, новітня стрілецька зброя, спорткари власної розробки та виробництва, нові моделі безпілотних апаратів, наносупутники та інше.

Слід додати, що Центр інноваційного підприємництва це не тільки експозиційний майданчик досягнень, це ще і місце навчання молоді інноваційному бізнесу, це територія Стартап Школи Sikorsky Challenge, бізнес-інкубатора Sikorsky Challenge та Наукового парку "Київська політехніка".Свій виступ на площі перед студентами та викладачами Президент розпочав поздоровленням з початком навчання в найкращому закладі країни, який знають і поважають в Україні та світі.

Президент згадав наших славетних політехніків, що віддали свої життя за незалежність України - Героїв небесної сотні та Героїв АТО і разом зі студентами вшанував їх пам'ять хвилиною мовчання.

Повний виступ Президента Петра Порошенко дивіться тут:

А наостанок Петро Порошенко сказав, що нашому університету дуже повезло з ректором - Михайлом Захаровичем Згуровським (і це правда -всі , хто працює та навчається в НТТУ "КПІ", повністю з цим згодні) і пообіцяв, що уряд зробить все необхідне, щоб залучити до нашого університету необхідні інвестиції на інноваційний розвиток.Таня Кресан для блогу Стартап Школи Sikorsky Challenge

Коментарі