Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще

Питч-сессия 21 апреля. Фото и видео репортаж.

Послушайте!
Ведь, если звезды
зажигают —
значит — это кому-нибудь нужно?
(Владимир Маяковский)


На питч-сессии были презентованы следующие проекты:


1.Алексей Польщак . Проект - DialGrain (проект создаст комфортные условия для обмена ресурсами между пользователями, а также предоставит роботу для частных перевозчиков)


2. Владислав Леткин Проект #SmartCityKPI. Реализация проекта умного кампуса позволит снизить электропотребление и повысить автономность, рационально расходовать финансы и ввести режим самоокупаемости, внедрить системы автоматического слежения и самообеспечения




3. Данил Сизов Проект OnPoint . Платформа для создания и продвижения интерактивных городских квестов (в виде приложения на смартфон) .Несколькими нажатиями клавиш создается автономный квест, с привязкой к географической точке. Используются технологии взаимодействия с окружающей средой (например дополненная реальность.






4. Катерина Кириленко. Проект Lobby-c. Ресурс , за допомогою якого Ви зможете отримати відповідь на питання "як краще пролобіювати авторську ідею або проект". Lobby-c надасть потрібну для цього інформацію та підтримку. Наш стартап може стати цікавим не тільки професійним політологам, а й тим, хто просто цікавиться даною галуззю соціальної науки.





5.Евгений Шевчук. Проект Distage (Настраиваемая он-лайн площадка для контроля выполнения заказов)









Небольшой видеосюжет о мероприятии от наших коллег  из телекомпании "Марс":


Следующая питч-сессия состоится 16 июня. Условия и регистация - на страничке нашего сайта






До новых встреч!

STARTUP SCHOOL

Коментарі