Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Питч-сессия 21 апреля. Фото и видео репортаж.

Послушайте!
Ведь, если звезды
зажигают —
значит — это кому-нибудь нужно?
(Владимир Маяковский)


На питч-сессии были презентованы следующие проекты:


1.Алексей Польщак . Проект - DialGrain (проект создаст комфортные условия для обмена ресурсами между пользователями, а также предоставит роботу для частных перевозчиков)


2. Владислав Леткин Проект #SmartCityKPI. Реализация проекта умного кампуса позволит снизить электропотребление и повысить автономность, рационально расходовать финансы и ввести режим самоокупаемости, внедрить системы автоматического слежения и самообеспечения
3. Данил Сизов Проект OnPoint . Платформа для создания и продвижения интерактивных городских квестов (в виде приложения на смартфон) .Несколькими нажатиями клавиш создается автономный квест, с привязкой к географической точке. Используются технологии взаимодействия с окружающей средой (например дополненная реальность.


4. Катерина Кириленко. Проект Lobby-c. Ресурс , за допомогою якого Ви зможете отримати відповідь на питання "як краще пролобіювати авторську ідею або проект". Lobby-c надасть потрібну для цього інформацію та підтримку. Наш стартап може стати цікавим не тільки професійним політологам, а й тим, хто просто цікавиться даною галуззю соціальної науки.

5.Евгений Шевчук. Проект Distage (Настраиваемая он-лайн площадка для контроля выполнения заказов)

Небольшой видеосюжет о мероприятии от наших коллег  из телекомпании "Марс":


Следующая питч-сессия состоится 16 июня. Условия и регистация - на страничке нашего сайта


До новых встреч!

STARTUP SCHOOL

Коментарі