XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Sikorsky Challenge в гостях у "Сніданок з 1+1"

19 января 2016г.  в гостях у телепрограммы "Сніданок з 1+1"  побывал генеральный директор технопарка "Киевская Политехника" и соучредитель проекта Sikorsky Challenge  Ярослав Кологривов.


В течение очень небольшого эфирного  времени Ярослав сумел емко и интересно рассказать о многом - об удачной судьбе двух проектов-победителей ежегодного международного конкурса Sikorsky Challenge 2014, о рекордной для фестиваля сумме инвестиций в 27 млн долларов, вложенных инвесторами в проекты-победители 2015 года.  И, конечно же , о первой в Украине экосистеме Sikorsky Challenge, созданной на базе лучшего украинского университета НТУУ КПИ.

Где авторы инновационных идей проходят полный технологический цикл - от разработки бизнес-моделей в Стартап -Школе  до создания прототипов, привлечения инвестиций и открытия  стартап-компаний в бизнес-инкубаторе.После такого рассказа сложно не вдохновиться, правда?  Поэтому тех из Вас, кто "загорелся" и решил попробовать себя в нелегком, но захватывающем стартаперском деле , мы приглашаем на обучение к нам в Стартап Школу Sikorsky Challenge.

1 марта начинается обучение по программе 2-й ступени "Практика запуска стартапа".
Информация об обучении, условиях и регистрация - нашего сайта

До встречи.
Таня Кресан для блога Стартап Школы

Коментарі