Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Стартап Школа Sikorsky Challenge. Выпуск. Итоги.

18 декабря 2015 в Стартап Школе Sikorsky Challenge состоялось заключительное занятие в группе 1-й ступени "Введение в инновационное предпринимательство".  


До финиша, как водится,  дошли не все. Остались самые лучшие, самые  сильные, самые креативные :)
В этот день было презентовано 15 проектов, которые оценивали сами же участники .
В результате голосования были определены победители. 
Победителями были названы:

1 место - Линейный компактный пьезогенератор большой мощности (команда семьи Мулярчук из Тернопольской области - Анюта, Мария и Андрей).


2 место - Автоматизированная система управления учебным заведением (команда Дианы Довгань, Винница).


3 место - Миноискатель для бронетехники (команда Сергея Дубиневича, Киев).


Поздравляем всех участников. Победители получили право бесплатного обучения на 2-й ступени по программе  "Практика запуска стартапа", которая стартует 1 марта 2016 года. 

А тех, кто  пока не вырвался в число  победителей, приглашаем принять участие в февральских собеседованиях, по результатам которых проекты, заинтересовавшие экспертов, получат гранты на обучение по программе 2-й ступени. 

До встречи, друзья! До скорой встречи в Новом году!

  


Таня Кресан для блога Стартап Школы

Коментарі