Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Стартап Школа Sikorsky Challenge. Выпуск. Итоги.

18 декабря 2015 в Стартап Школе Sikorsky Challenge состоялось заключительное занятие в группе 1-й ступени "Введение в инновационное предпринимательство".  


До финиша, как водится,  дошли не все. Остались самые лучшие, самые  сильные, самые креативные :)
В этот день было презентовано 15 проектов, которые оценивали сами же участники .
В результате голосования были определены победители. 
Победителями были названы:

1 место - Линейный компактный пьезогенератор большой мощности (команда семьи Мулярчук из Тернопольской области - Анюта, Мария и Андрей).


2 место - Автоматизированная система управления учебным заведением (команда Дианы Довгань, Винница).


3 место - Миноискатель для бронетехники (команда Сергея Дубиневича, Киев).


Поздравляем всех участников. Победители получили право бесплатного обучения на 2-й ступени по программе  "Практика запуска стартапа", которая стартует 1 марта 2016 года. 

А тех, кто  пока не вырвался в число  победителей, приглашаем принять участие в февральских собеседованиях, по результатам которых проекты, заинтересовавшие экспертов, получат гранты на обучение по программе 2-й ступени. 

До встречи, друзья! До скорой встречи в Новом году!

  


Таня Кресан для блога Стартап Школы

Коментарі