Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

SIKORSKY CHALLENGE. Практика запуска стартапа.

17 апреля 2015 года  в Стартап Школе Sikorsky Challenge началась учеба группы по программе 2-й ступени "Практика запуска стартапа".


Участниками нынешней группы стали выпускники 1-й ступени Стартап Школы, ребята, подавшие свои идеи на предстоящий в октябре всеукраинский конкурс инновационных проектов Sikorsky Challenge и те соискатели, которые успешно прошли собеседование в школу.

На этот раз в Стартап Школу "зашло" сразу 30 будущих проектов. Здесь и команды студентов и аспирантов столичных ВУЗов, и команды предпринимателей, решивших продвигать свои инновационные идеи  вместе с инкубатором Sikorsky Challenge, и сотрудники крупных столичных предприятий.

Программа обучения предполагает знакомство с результами разработки инновационных идей предыдущей группы стартаперов . На  третьем занятии ребята смогут поприсутствовать на  торжественном выпуске предыдущей группы и послушать  презентации инновационных идей перед жюри  представителей киевской мэрии  и инвесторов.

Приглашаем всех желающих 22 апреля 2015 в 13:45 на выпуск группы 2-й ступени  Стартап Школы «Sikorsky Challenge» в рамках городского Форума  «Інноваційний розвиток - основа заможної процвітаючої громади та бізнесу".

Место проведения  – 6 корпус НТУУ КПИ (вход возле танка).

Планируется, что на форуме мэр Киева  В. Кличко, президент Научного парка «Киевская политехника» М. Згуровский и президент Украинского союза промышленников и предпринимателей А. Кинах подпишут Соглашение о сотрудничестве в формате «Власть - бизнес - наука».

 
Коментарі