Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще

СТАРТАП ШКОЛА. Другий сезон.

У цьому році заняття у Стартап Школі розпочалися з 20 жовтня , одразу після завершення щорічного фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2014. І це є дуже символічним – одразу після успішного виступу на конкурсі перших випускників Стартап Школи і отримання ними інвестицій на подальшу розробку проектів, розпочалося навчання нового набору учасників.


Стартап Школа є важливою складовою інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge, яка була створена в НТУУ «Київський політехнічний інститут». Керівники цього проекту – ректор Михайло Згуровський, директор ізраїльського бізнес-інкубатору BeNext IT  Ігор Пеер та директор інституту післядипломної освіти Інна Малюкова.


Перший потік розпочав навчання з 20 жовтня, другий – з 4 листопада. Взагалі, навчання на першому ступені Стартап Школи розпочали 100 учасників – 85 магістрів технічних спеціальностей НТУУ «КПІ» і 15 студентів та аспірантів.

Велика зала, в якій розпочалися заняття, ледь вмістила учасників. 


Заняття триватимуть до 20 грудня. За цей час учасники:

- отримають знання та практичні навички у сфері створення інноваційних технологічних стартапів;

- познайомляться з відомими підприємцями, експертами, менторами та їх досвідом у галузі успішних стартап компаній;

- розвинуть свої креативні можливості у формування нових бізнес-ідей;

- отримують міжнародний сертифікат та право взяти участь в конкурсному відборі на навчання на 2-му ступені Стартап Школи.

Побажаємо всім успіхів!!!!








Коментарі