XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

X Конкурс стартапів Sikorsky Challenge 2021

Інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Україна 
запрошує на X Конкурс стартапів Sikorsky Challenge 2021.
 

Запрошуємо Вас взяти участь у X Конкурсі стартапів Sikorsky Challenge 2021 та представити свій проєкт на одному з найголовніших щорічних заходів у сфері інноватики України.

Конкурс проходитиме 12-14 серпня 2021 року в рамках Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2021.

Призовий фонд Конкурсу - 300 000 грн.

Метою цього заходу є визначення найцікавіших та найактуальніших проєктів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.


Конкурс стартапів Sikorsky Challenge - це одна з найголовніших щорічних подій у сфері інноватики України. На ньому зазвичай збираються розробники проектів у багатьох галузях науки і техніки та представники великого інвестиційного бізнесу.

Переваги Конкурсу



Екосистема "Sikorsky Challenge" створена на базі НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського» та Наукового парку “Київська політехніка”, що  гарантує високий результат.




В рамках підготовки до Конкурсу фіналісти проходять навчання у бізнес-тренерів, які спеціалізуються на стартапах та отримують консультації та наставництво менторів та інвесторів.


Переможці Конкурсу укладають протоколи про наміри з інвесторами та розпочинають підготовку до спільного виконання проекту


Ми створили надійну і вигідну екосистему для інвестиційних і венчурних фондів, приватних інвесторів, бізнес-ангелів і міжнародних експертів.



Особливість Конкурсу у 2020 році полягала в тому, що він проходив в онлайн-форматі. Відбір фіналістів, підготовка до Конкурсу, виступи, оцінювання та визначення переможців відбувалися в асинхронному онлайн режимі. Міжнародне журі оцінювало не «живі» виступи, а відеопрезентації фіналістів.

Формат проведення Конкурсу стартапів 2021 залежатиме від пандемічної ситуації.

Прийом заявок триватиме до 15 червня 2021 року.

Заявки на участь у Конкурсі можуть подавати студенти, аспіранти, підприємці, вчені та співробітники вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ, а також інші фізичні особи з усіх регіонів України.

Перевага при розгляді заявок надається інженерним проектам за такими напрямами:

  • авіація та космос
  • аграрна інженерія
  • біомедична інженерія та здоров'я людини
  • водень: технології та енергетика
  • екологія
  • зелена енергетика
  • інформаційні-технології
  • оборона і безпека
  • промисловий хайтек
  • робототехніка

Упродовж терміну прийому заявок Міжнародна Експертна Рада буде оперативно розглядати подані заявки та відбирати проєкти, що вийдуть до фіналу Конкурсу.

До складу Міжнародної Експертної Ради залучені фахівці та ментори Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge, експерти КПІ імені Ігоря Сікорського та інвестиційних фондів, експерти з Ізраїлю та США.

Міжнародна Експертна Рада визначить фіналістів Конкурсу і їм будуть надіслані методичні інструкції з підготовки відеопрезентацій. Фіналісти пройдуть онлайн-навчання з підготовки відеопрезентацій своїх проєктів і до 15 липня мають надіслати Оргкомітету свої відеопрезентації та додаткові материали. 

УВАГА: Дотримання термінів дедлайну обов'язкове. У фінал попадуть тільки ті проєкти, які до 15 липня нададуть Оргкомітету необхідний пакет документів.  

Всі відеопрезентації проєктів фіналістів будуть розміщені на веб-ресурсі Конкурсу стартапів і доступні для ознайомлення. 

Переможці Конкурсу будуть обрані у номінаціях:

  • Краща ідея проєкту
  • Краще технологічне рішення
  • Краще рішення проблем потенційних клієнтів
  • Краща бізнес-модель

Команди цих проєктів отримають підтримку від Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та його партнерів.

Серед традиційних інвесторів Конкурсу Sikorsky Challenge компанії Golden Egg Technology та Boeing, Фонд науково-технічного розвитку України ім.В.С.Михалевича, Венчурний фонд "USP Capital", Фонд CRDF Global, Центр антикризових ініциатив, УкрЕксімБанк, ProgressTechUkraine, Бізнес-инкубатор «Eazi Start» тощо. Представники цих компаній обирають для себе цікаві проекти, з командами яких підписують угоди на фінансову підтримку.

 
Одним з головних партнерів і спонсорів Конкурсу Sikorsky Challenge з 2018 року є китайська компанія «Zhejiang Golden Egg Science and Technology» (надалі Golden Egg).

Головний приз для фіналістів Конкурсу Sikorsky Challenge 2020 - участь 5 проектів в китайському Конкурсі стартапів у Ханджоу, який пройде в листопаді 2020.





STARTUP SCHOOL