Застосунок для покращення сну від українських розробників підкорив ринок США

Українські айтівці не лише постійно розширюють географію для експорту своїх послуг, а й виводять їх на принципово новий якісний рівень. Так, нещодавно компанія Boosters, частина екосистеми Genesis, продала свій застосунок для покращення сну Avrora американському бізнесмену Кену Колберту, який має більше 20 років досвіду в розробці і нещодавно створив свою компанію з розробки додатків One Eleven. Застосунок Avrora був заснований у 2018 році. За п’ять років своєї діяльності Avrora допомогла з проблемами сну понад 10 мільйонам людей. Оригінальна версія Avrora, відома як Sleep Booster, включала кнопку Boost my sleep, що запускала дихальні вправи та таймер для будильника. Тепер додаток перетворився на комплексний сервіс з «розумним» будильником, трекінгом даних про сон, відстеженням нічних звуків і бібліотекою з понад двохсот одиниць контенту для покращення якості сну. У 2020 році Avrora досягла статусу найпопулярнішого додатку для сну у США за кількістю завантажень. За словами СЕО Boosters

Конкурс «Новітні технології БПЛА та інноваційні джерела живлення» вже у вересні! Реєструйся!

Інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Ukraine за підтримки компанії «Бетрай.Енерджі» оголошує Конкурс  стартап-проєктів та інженерних розробок «Новітні технології БПЛА та інноваційні джерела живлення» за напрямами:



1. Новітні джерела енергії для:
  • роботизованих систем на землі і повітрі
  • БПЛА
  • підводних апаратів
  • систем РЕР, РЕБ
  • систем радіоелектронного зв'язку
  • наземного цивільного транспорту (електромобілі, мотоцикли, скутери, самокати тощо).

2. БПЛА оборонного і подвійного призначення:
  • визначення, розпізнавання об’єктів, наведення на ціль за допомогою ШІ
  • визначення координат знаходження об’єктів (розпізнавання місцевості) за допомогою ШІ
  • радіоелектронні системи зв’язку для БПЛА, які побудовані за принципом “Рою”
  • радіоелектронні системи зв’язку для БПЛА підвищеної ефективності (дистанція, стабільність передачі даних і керування тощо).

Фінал Конкурсу відбудеться 18-19 вересня 2024 в КПІ ім.Ігоря Сікорського у закритому форматі (онлайн+офлайн):

1. 18 вересня - презентація стартап-проєктів та інженерних розробок фіналістів Конкурсу представникам Інноваційного холдингу Сікорські Челендж та компанії «Бетрай.Енерджі».   
2. 19 вересня  - індивідуальні презентації відібраних команд експертам компанії «Бетрай.Енерджі» та перемовини щодо подальшої співпраці (у закритому форматі).   

Команди проєктів, що зацікавлять компанію «Бетрай.Енерджі» та Інноваційний холдинг Сікорські Челендж, отримають пропозиції щодо подальшої співпраці - впровадження розробок у промислове виробництво, продаж ліцензій на використання об’єктів інтелектуальної власності тощо.


Прийом заявок триватиме до 12 вересня 2024 р.
З 12 по 15 вересня відбудеться визначення команд-фіналістів

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/dx2rgyznFQqcK8obA










Коментарі