XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

З днем народження, пане ректоре!

Команда Sikorsky Challenge вітає Вас, Михайле Захаровичу, з днем народження! 


10 років тому ми разом з Вами заснували першу в Україні стартап-школу та масштабували цей проєкт на всю Україну. На сьогодні маємо потужну мережу стартап-шкіл на базі 27 університетів. 

Разом з Вами ми створили Інноваційну екосистему "Sikorsky Challenge Україна", яка стала  моделлю і драйвером високотехнологічного інноваційного розвитку економіки України.

Спільними зусиллями ми вивели наш щорічний Фестиваль Sikorsky Сhallenge на міжнародний рівень і разом з партнерами працюємо над інноваційним розвитком держави.

Нам вдалося створити інноваційні кластери в 12 містах України, які об'єднали інституції міст та регіонів задля розвитку інноваційного середовища та післявоєнної відбудови України.

Ви були, є і будете потужним членом нашої команди і ми вдячні Вам за це!

Бажаємо Вам нових креативних проєктів, натхнення та сил для іх втілення! 


Коментарі