Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

З днем народження, пане ректоре!

Команда Sikorsky Challenge вітає Вас, Михайле Захаровичу, з днем народження! 


10 років тому ми разом з Вами заснували першу в Україні стартап-школу та масштабували цей проєкт на всю Україну. На сьогодні маємо потужну мережу стартап-шкіл на базі 27 університетів. 

Разом з Вами ми створили Інноваційну екосистему "Sikorsky Challenge Україна", яка стала  моделлю і драйвером високотехнологічного інноваційного розвитку економіки України.

Спільними зусиллями ми вивели наш щорічний Фестиваль Sikorsky Сhallenge на міжнародний рівень і разом з партнерами працюємо над інноваційним розвитком держави.

Нам вдалося створити інноваційні кластери в 12 містах України, які об'єднали інституції міст та регіонів задля розвитку інноваційного середовища та післявоєнної відбудови України.

Ви були, є і будете потужним членом нашої команди і ми вдячні Вам за це!

Бажаємо Вам нових креативних проєктів, натхнення та сил для іх втілення! 


Коментарі