Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

Міжнародний екологічний Форум «Екологія і мир» запрошує

 15-16 травня 2024 року в КПІ ім.Ігоря Сікорського відбудеться Міжнародний екологічний Форум «Екологія і мир», присвячений вирішенню екологічних проблем, яких завдала та продовжує завдавати Україні повномасштабна російська агресія.Організаторами цього заходу виступають:
· Українська Рада Миру
· Всеукраїнська інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Ukraine
· Рада з екологічної безпеки

Ключовою подією Форуму стане Конкурс стартап-проєктів та науково-технічних розробок в екологічній сфері за темами:
  1. Гуманітарне розмінування територій
  2. Очищення води та водойм
  3. Збір та утилізація відходів
  4. Інше (в контексті екологічної безпеки)
Цей тематичний Конкурс проводиться як проміжний у рамках Міжнародного Фестивалю інноваційних стартап-проєктів «Sikorsky Challenge 2024» (відбувається щорічно у жовтні).

Команди перспективних проєктів, відібраних потенційними замовниками/інвесторами під час проміжного Конкурсу, зможуть пройти акселераційну програму, «заточену» під цих замовників/інвесторів, стати фіналістами Міжнародного Фестивалю «Sikorsky Challenge 2024» та отримати фінансову підтримку для своїх проєктів.

Запрошуємо всіх, у кого є інноваційні ідеї, стартап-проєкти та науково-технічні розробки, зареєструватись за посиланням до 29 квітня 2024р.

Дата проведення: 15-16 травня 2024
Місце проведення: КПІ ім.Ігоря Сікорського, м.Київ, пр.Берестейський, 37
Формат проведення: змішаний – очна присутність та синхронний онлайн-режим.

Друзі! Інновації в екологічні безпеці – це наше майбутнє. Будуймо його!Ви можете запропонувати свою кандидатуру в Журі Конкурсу інноваційних стартап-проєктів та науково-технічних розробок в екологічній сфері.
Коментарі