Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

ХІІ Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023. Секція "Міжнародні проєкти"

З 24 по 27 жовтня 2023 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023.

Проєкт «Розроблення методології організації і проведення конкурсів бізнес-ідей органами місцевої влади з метою розвитку МСП в семи цільових містах" презентує менеджерка від GIZ Валерія Колесниченко

У другий день Фестивалю під час проведення секції  "Міжнародні грантові проєкти та стартапи іноземних університетів/організацій – партнерів SCU" був презентований проєкт «Розроблення методології організації і проведення конкурсів бізнес-ідей органами місцевої влади з метою розвитку МСП в семи цільових містах",

Програма допомоги "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП" триває вже кілька років і включає навчальні тренінги з розвитку підприємницької культури для представників міських рад та підприємців, індивідуальні консультації з питань маркетингу, особливостей роботи бізнесу у військовий час, розширення доступу малого і середнього бізнесу до ринків, у тому числі міжнародних, та впровадження інновацій у секторі МСП. 

Одним із ефективних інструментів підтримки МСП є проведення Конкурсів бізнес-ідей, завдяки яким міські ради обиратимуть  перспективні для громади проєкти та допомагатимуть втілити їх у життя. 

На замовлення цієї програми Інноваційний холдинг "Сікорські Челендж"  розробив Методологію проведення Конкурсів бізнес-ідей для забезпечення ефективної та прозорої підтримки регіональними муніципалітетами новостворених та існуючих МСП

Крім того, за період з травня по листопад 2023 року Інноваційний холдинг Sikorsky Challenge для 7 цільових муніципалітетів України  надав наступні послуги:
 • Оцінка потреб та очікувань щодо Конкурсу бізнес-ідей
 • Розробка, обговорення та затвердження Методології проведення Конкурсу бізнес-ідей
 • Онлайн-тренінги та індивідуальні консультації для організаційних комітетів та журі з усіх аспектів підготовки, організації та проведення конкурсу
 • Онлайн-тренінги та індивідуальні консультації для конкурсантів щодо підготовки презентації бізнес-ідеї
 • Участь в оцінюванні бізнес-ідей на етапі відбору фіналістів та у фіналі конкурсу
 • Розширені консультаційні та менторські послуги для призерів конкурсів
 • Організація секції проекту GIZ на XII Фестивалі інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2023
В рамках цього проєкту Конкурси бізнес-ідей відбулись:
 • 22 вересня  у Кременчуку 
 • 13 жовтня  в Житомирській міській раді 
(25 листопада Конкурс бізнес-ідей відбудеться у Кам'янець-Подільській міській раді).
 
Переможці Конкурсів бізнес-ідей з Кременчука та Житомира взяли участь у фіналі цьогорічного Фестивалю Sikorsky Challenge 2023.

Переможниця Конкурсу бізнес-ідей в Кременчуку  Марія Буряк презентувала проєкт "Арт-хаб «Митецький». Концепція «Митецького» — хаб для людей, де можна прийти у будь-який час, доєднатися до майстер-класів, а потім займатися своїми справами. За словами мисткині і керівниці артпростору Марії Буряк, «Митецький» є артхабом, який вміщає у собі декілька видів мистецтва — візуальне, літературне та музичне. Ці напрямки розвиватимуть завдяки «живій майстерні».


Від Житомира на Фестивалі були презентовані 2 проєкти-переможці Конкурсу бізнес-ідей:
 • Проєкт OffFake (чат-бот із протидії дезінформації) студентів Поліського Національного Університету
 • Проєкт MechLab3D  (екосистема з 3D друком) студентів Державного університету "Житомирська політехніка" 


На запрошення Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge на Фестивалі виступив ще один учасник Конкурсу бізнес-ідей із Житомира - Олег Земнухов, засновник проєкту ZELENYI HUB. 

Проєкт присвячений виробництву екологічних предметів побуту з рослинної сировини та відходів переробки яблук.

За словами Олега Земнухова ZELENYI HUB є потужним драйвером ефективної «зеленої» трансформації міста Житомира та області. А переорієнтування малого й середнього бізнесу  на безвідходне виробництво убезпечить його від енергетичних криз.

Довідкова інформація: 

Проєкт виконується Інноваційним холдингом "Сікорські Челендж" в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. 

Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст публікації є виключною відповідальністю Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

 

#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME
Коментарі