XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Михайле Захаровичу, з днем народження!

Команда Sikorsky Challenge вітає Вас, шановний ректоре! 

Давньогрецький філософ Аристотель вважав, що метою всіх людських вчинків є щастя, яке полягає у здійсненні сутності людини. Для людини, суть якої — душа, щастя полягає в мисленні, пізнанні та розвитку. Це про Вас, Михайле Захаровичу! 

Ми вдячні долі за те, що Ви є членом нашої команди  Sikorsky Challenge,  і цінуємо те, що Ви завжди поруч - радите, допомагаєте, надихаєте!

Бажаємо, щоб ніколи більше  Ваш день народження не припав на війну! 

Бажаємо скорішої  Перемоги!

Бажаємо сил, натхнення та  удачі в нашій спільній роботі з післявоєнної відбудови України!Коментарі