Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

Михайле Захаровичу, з днем народження!

Команда Sikorsky Challenge вітає Вас, шановний ректоре! 

Давньогрецький філософ Аристотель вважав, що метою всіх людських вчинків є щастя, яке полягає у здійсненні сутності людини. Для людини, суть якої — душа, щастя полягає в мисленні, пізнанні та розвитку. Це про Вас, Михайле Захаровичу! 

Ми вдячні долі за те, що Ви є членом нашої команди  Sikorsky Challenge,  і цінуємо те, що Ви завжди поруч - радите, допомагаєте, надихаєте!

Бажаємо, щоб ніколи більше  Ваш день народження не припав на війну! 

Бажаємо скорішої  Перемоги!

Бажаємо сил, натхнення та  удачі в нашій спільній роботі з післявоєнної відбудови України!Коментарі