Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

КПІ та КМДА розпочинає співпрацю (ВІДЕО)

2 серпня 2022 року в КПІ імені Ігоря Сікорського відбулась зустріч представників КМДА с представникам Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge.

Сторони обговорили можливі спільні проєкти і напрями співпраці, а також домовилися попрацювати над документом, який формалізує відносини київської ради та  комунальних підприємствам з Інноваційною екосистемою Sikorsky Challenge. 

Майбутня співпраця на сьогодні бачиться так: КМДА ставить необхідні задачі, Інноваційна екосистема вирішує їх на основі  інноваційних рішень. В результаті цих рішень створюються  стартап-компанії, які працюють на швидку відбудову України. 


Коментарі