XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

КПІ та КМДА розпочинає співпрацю (ВІДЕО)

2 серпня 2022 року в КПІ імені Ігоря Сікорського відбулась зустріч представників КМДА с представникам Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge.

Сторони обговорили можливі спільні проєкти і напрями співпраці, а також домовилися попрацювати над документом, який формалізує відносини київської ради та  комунальних підприємствам з Інноваційною екосистемою Sikorsky Challenge. 

Майбутня співпраця на сьогодні бачиться так: КМДА ставить необхідні задачі, Інноваційна екосистема вирішує їх на основі  інноваційних рішень. В результаті цих рішень створюються  стартап-компанії, які працюють на швидку відбудову України. 


Коментарі