Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

КПІ та КМДА розпочинає співпрацю (ВІДЕО)

2 серпня 2022 року в КПІ імені Ігоря Сікорського відбулась зустріч представників КМДА с представникам Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge.

Сторони обговорили можливі спільні проєкти і напрями співпраці, а також домовилися попрацювати над документом, який формалізує відносини київської ради та  комунальних підприємствам з Інноваційною екосистемою Sikorsky Challenge. 

Майбутня співпраця на сьогодні бачиться так: КМДА ставить необхідні задачі, Інноваційна екосистема вирішує їх на основі  інноваційних рішень. В результаті цих рішень створюються  стартап-компанії, які працюють на швидку відбудову України. 


Коментарі