Яка соціальна мережа найкраща для просування стартапу

Соціальні мережі на сьогодні - це найбільш доступний та ефективний інструмент рекламування та просування нового бізнесу. Це стосується майже всіх проєктів, за виключенням, мабуть що, вузькоспеціалізованих В2В проектів. За матеріалами видання СВ insights, причиною краху 8% стартапів є саме невикористання соціальних мереж у своєму маркетингу.  Тому наявність розкрученої бізнес-сторінки в соцмережах - це, однозначно, гарний плюс до ефективності продукту. АЛЕ за умови правильного вибору майданчика для просування. А вибирати є з чого. Сьогодні і онлайн, і оффлайн проєкти успішно просуваються в: Facebook Instagram Pinterest Twitter LinkedIn YouTube Tik-Tok Телеграм. Який майданчик підходить саме вам? Проведіть аналіз сайту і складіть портрет цільової аудиторії Ваш майданчик - це той, на якому активно "тусується" ваша цільова аудиторія. Тому ви маєте визначити для себе особливості свого покупця та скласти його портрет. Це дозволить вибрати  найбільш корисну соціальну мережу. Як тіль

КПІ та КМДА розпочинає співпрацю (ВІДЕО)

2 серпня 2022 року в КПІ імені Ігоря Сікорського відбулась зустріч представників КМДА с представникам Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge.

Сторони обговорили можливі спільні проєкти і напрями співпраці, а також домовилися попрацювати над документом, який формалізує відносини київської ради та  комунальних підприємствам з Інноваційною екосистемою Sikorsky Challenge. 

Майбутня співпраця на сьогодні бачиться так: КМДА ставить необхідні задачі, Інноваційна екосистема вирішує їх на основі  інноваційних рішень. В результаті цих рішень створюються  стартап-компанії, які працюють на швидку відбудову України. 


Коментарі