Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

XI Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України» запрошує

З 26 по 28 жовтня 2022 року в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського відбудеться «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України».Війна поставила перед нами неймовірні виклики – частина підприємців та студентів пішла на фронт, уповільнилося інноваційне підприємництво, наукова та дослідницька робота, у багатьох з’явились проблеми з фінансуванням. Але ми не маємо права зупинятися. Адже після нашої перемоги всім нам разом доведеться відновлювати нашу країну.

Війна примусила усвідомити нові реалії і виробити нові стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України. Парадигма післявоєнної відбудови України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами безпеки, оборони та економіки країни. 

Саме цим надважливим напрямам відновлення ми присвячуємо цьогорічний ХІ Міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України», який відбудеться у  жовтні 2022 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського (м. Київ)

Цьогорічний Фестиваль буде проведений у змішаному форматі (очна присутність та синхронний on-line режим).

Головними заходами Фестивалю, будуть:
  • Міжнародний форум «Платформа інноваційної трансформації України на базі Всеукраїнської інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine»
  • Фінал Конкурсу стартапів ( 5 секцій)

Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. А цьогорічний Конкурс стає особливо важливим. Незважаючи на те, що підготовка до нього проходить під час війни і не всі охочі зможуть взяти в ньому участь, Конкурс допоможе відібрати найцікавіші проєкти, які підтримають післявоєнну Україну у набутті проривних позицій у впровадженні технологічних інновацій в обороноздатність, безпеку та економіку країни.

Фінал Конкурсу відбуватиметься у таких секціях:
  • Оборона і безпека. Авіація і космос
  • Інфраструктура та промисловий хайтек
  • Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека
  • Біомедична інженерія і здоров'я людини
  • Екологічна і енергетична безпека
Відвідування всіх заходів Фестивалю (онлайн або офлайн) безкоштовне за умови реєстрації.

Реєстрація гостей Фестивалю  за посиланням >>>

Якщо ви плануєте відвідати фестиваль онлайн, перед початком Фестивалю вам на пошту прийде посилання на відеотрансляцію заходів Фестивалю.

Коментарі