Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

XI Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України» запрошує

З 26 по 28 жовтня 2022 року в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського відбудеться XI Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України».Війна поставила перед нами неймовірні виклики – частина підприємців та студентів пішла на фронт, уповільнилося інноваційне підприємництво, наукова та дослідницька робота, у багатьох з’явились проблеми з фінансуванням. Але ми не маємо права зупинятися. Адже після нашої перемоги всім нам разом доведеться відновлювати нашу країну.

Війна примусила усвідомити нові реалії і виробити нові стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України. Парадигма післявоєнної відбудови України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами безпеки, оборони та економіки країни. 

Саме цим надважливим напрямам відновлення ми присвячуємо цьогорічний ХІ Міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України», який відбудеться у  жовтні 2022 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського (м. Київ)

Цьогорічний Фестиваль буде проведений у змішаному форматі (очна присутність та синхронний on-line режим).

Головними заходами Фестивалю, будуть:
  • Міжнародний форум «Платформа інноваційної трансформації України на базі Всеукраїнської інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine»
  • Фінал Конкурсу стартапів ( 5 секцій)

Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. А цьогорічний Конкурс стає особливо важливим. Незважаючи на те, що підготовка до нього проходить під час війни і не всі охочі зможуть взяти в ньому участь, Конкурс допоможе відібрати найцікавіші проєкти, які підтримають післявоєнну Україну у набутті проривних позицій у впровадженні технологічних інновацій в обороноздатність, безпеку та економіку країни.

Фінал Конкурсу відбуватиметься у таких секціях:
  • Оборона і безпека. Авіація і космос
  • Інфраструктура та промисловий хайтек
  • Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека
  • Біомедична інженерія і здоров'я людини
  • Екологічна і енергетична безпека
Відвідування всіх заходів Фестивалю (онлайн або офлайн) безкоштовне за умови реєстрації.

Реєстрація гостей Фестивалю  за посиланням >>>

Якщо ви плануєте відвідати фестиваль онлайн, перед початком Фестивалю вам на пошту прийде посилання на відеотрансляцію заходів Фестивалю.

Коментарі