Яка соціальна мережа найкраща для просування стартапу

Соціальні мережі на сьогодні - це найбільш доступний та ефективний інструмент рекламування та просування нового бізнесу. Це стосується майже всіх проєктів, за виключенням, мабуть що, вузькоспеціалізованих В2В проектів. За матеріалами видання СВ insights, причиною краху 8% стартапів є саме невикористання соціальних мереж у своєму маркетингу.  Тому наявність розкрученої бізнес-сторінки в соцмережах - це, однозначно, гарний плюс до ефективності продукту. АЛЕ за умови правильного вибору майданчика для просування. А вибирати є з чого. Сьогодні і онлайн, і оффлайн проєкти успішно просуваються в: Facebook Instagram Pinterest Twitter LinkedIn YouTube Tik-Tok Телеграм. Який майданчик підходить саме вам? Проведіть аналіз сайту і складіть портрет цільової аудиторії Ваш майданчик - це той, на якому активно "тусується" ваша цільова аудиторія. Тому ви маєте визначити для себе особливості свого покупця та скласти його портрет. Це дозволить вибрати  найбільш корисну соціальну мережу. Як тіль

XI Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2022 запрошує

З 26 по 28 жовтня 2022 року в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського відбудеться XI Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2022.Війна поставила перед нами неймовірні виклики – частина підприємців та студентів пішла на фронт, уповільнилося інноваційне підприємництво, наукова та дослідницька робота, у багатьох з’явились проблеми з фінансуванням. Але ми не маємо права зупинятися. Адже після нашої перемоги всім нам разом доведеться відновлювати нашу країну.

Війна примусила усвідомити нові реалії і виробити нові стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України. Парадигма післявоєнної відбудови України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами безпеки, оборони та економіки країни. 

Саме цим надважливим напрямам відновлення ми присвячуємо цьогорічний ХІ Міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022», який відбудеться у  жовтні 2022 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського (м. Київ)

Цьогорічний ХІ Фестиваль Sikorsky Challenge буде проведений у змішаному форматі (очна присутність та синхронний on-line режим).

Головними заходами Фестивалю, як завжди, будуть:
 • Фінал Конкурсу стартапів ( 8 секцій).
 • Виставка стартап-проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі.
 • Виставка проєктів школярів-дослідників Малої академії наук України та «Еко-Техно Україна».
 • Тематичні панельні дискусії.
Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. А цьогорічний Конкурс стає особливо важливим. Незважаючи на те, що підготовка до нього проходить під час війни і не всі охочі зможуть взяти в ньому участь, Конкурс допоможе відібрати найцікавіші проєкти, які підтримають післявоєнну Україну у набутті проривних позицій у впровадженні технологічних інновацій в обороноздатність, безпеку та економіку країни.

Сьогодні у сфері інтересів Конкурсу знаходяться в основному інженерні інноваційні проєкти і фінал Конкурсу буде відбуватиметься у таких секціях:
 • Оборона і безпека:оборонно-промисловий комплекс
 • Інформаційні технології, кібербезпека
 • Промисловий Хайтек. Авіація і космос
 • Цивільна і військова інфраструктура
 • Екологічна і енергетична безпека
 • Біомедична інженерія і здоров’я людини
 • Аграрна інженерія і продовольча безпека
 • Транспорт і логістика. 
Реєстрація парнерів, спонсорів та інвесторів - на сторінці Фестивалю 
Реєстрація учасників на Конкурс інноваційних проєктів - на сторінці Конкурсу

Прийом заявок на участь у Конкурсу - до 10 вересня 2022.

Коментарі