Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

Стартапере! Дай відповідь!

Що найсмертельніше для стартапу — слабка команда, слабкий продукт чи маленький ринок?1. Слабка команда? Команду можна підсилити. Шукайте людей, які розуміють, що стартап — це можливості для зростання, свобода дій і режим миттєвих змін. Беріть в команду людей, для яких процес створення нового буде стояти на першому місці, а відданість проекту буде стояти перед фінансовою вигодою. Такі  люди існують, їх легко розпізнати навіть на співбесіді.

2. Слабкий продукт? Продукт можна покращити. Для цього можна розпочати продаж, не витрачаючи великих коштів, і на базі фідбеку зі сторони користувачів доробити продукт. 

3. А от невеликий ринок - це найсмертельніше для стартапу. Це як продавати лід за Полярним кругом чи валянки в Африці. Маленький ринок самотужки зробити великим ви точно не зможете. Уникайте цього!

Отже,  коли ви бачите, що продаж вашого продукту  іде туго, то, перш ніж кидатися шукати сильних продажників і посилювати розробку, задумайтеся — чи достатньо великий ринок ви вибрали? Адже великий ринок — це велика кількість ваших потенційних клієнтів.


Коментарі