Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Стартапере! Дай відповідь!

Що найсмертельніше для стартапу — слабка команда, слабкий продукт чи маленький ринок?1. Слабка команда? Команду можна підсилити. Шукайте людей, які розуміють, що стартап — це можливості для зростання, свобода дій і режим миттєвих змін. Беріть в команду людей, для яких процес створення нового буде стояти на першому місці, а відданість проекту буде стояти перед фінансовою вигодою. Такі  люди існують, їх легко розпізнати навіть на співбесіді.

2. Слабкий продукт? Продукт можна покращити. Для цього можна розпочати продаж, не витрачаючи великих коштів, і на базі фідбеку зі сторони користувачів доробити продукт. 

3. А от невеликий ринок - це найсмертельніше для стартапу. Це як продавати лід за Полярним кругом чи валянки в Африці. Маленький ринок самотужки зробити великим ви точно не зможете. Уникайте цього!

Отже,  коли ви бачите, що продаж вашого продукту  іде туго, то, перш ніж кидатися шукати сильних продажників і посилювати розробку, задумайтеся — чи достатньо великий ринок ви вибрали? Адже великий ринок — це велика кількість ваших потенційних клієнтів.


Коментарі