Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Новий додаток "ТиХто?"

В Україні створили додаток для перевірки людей на зв’язки з "руським міром".


Нова розробка українських айтішників допоможе правоохоронцям, військовим і бійцям ТрО на блокпостах дізнатися про зв’язки тієї чи іншої людини з дрг рф або криміналом.

Про це повідомив голова компанії Сергій Мільман.

За словами керівника YouControl, "ТиХто" дозволить його користувачам "просканувати весь бекграунд особистості, її можливі зв’язки з криміналом, диверсійно-розвідувальними групами та "російським світом". Додаток розроблено в співпраці з іншою IT-компанією Artellence, а також за підтримки Служби безпеки України.Програма допоможе зробити повну перевірку особи та авто у воєнний час.

Додаток дозволяє перевірити:
  • відповідність фото в паспорті особи, яка його пред’являє
  • паспорт перебуває в розшуку або втрачений
  • чи перебуває особа в розшуку від МВС чи СБУ
  • чи накладені на особу санкції РНБО
  • перебування в списку воєнних терористів та ДРГ
  • перебування в базі "Миротворець"
  • чи авто перебуває в розшуку
Програма вже пройшла перевірку в цифровому магазині Apple App Store, і поки залишається на модерації на іншій платформі — Google Play.

Сергій Мільман запевнив, що сервіс безпечний, тому що не містить, не передає та не зберігає жодних персональних даних.

Сергію! Стартап-школа Sikorsky Challenge пишається тобою, одним з найкращих своїх випускників.

Коментарі