Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Новий додаток "ТиХто?"

В Україні створили додаток для перевірки людей на зв’язки з "руським міром".


Нова розробка українських айтішників допоможе правоохоронцям, військовим і бійцям ТрО на блокпостах дізнатися про зв’язки тієї чи іншої людини з дрг рф або криміналом.

Про це повідомив голова компанії Сергій Мільман.

За словами керівника YouControl, "ТиХто" дозволить його користувачам "просканувати весь бекграунд особистості, її можливі зв’язки з криміналом, диверсійно-розвідувальними групами та "російським світом". Додаток розроблено в співпраці з іншою IT-компанією Artellence, а також за підтримки Служби безпеки України.Програма допоможе зробити повну перевірку особи та авто у воєнний час.

Додаток дозволяє перевірити:
  • відповідність фото в паспорті особи, яка його пред’являє
  • паспорт перебуває в розшуку або втрачений
  • чи перебуває особа в розшуку від МВС чи СБУ
  • чи накладені на особу санкції РНБО
  • перебування в списку воєнних терористів та ДРГ
  • перебування в базі "Миротворець"
  • чи авто перебуває в розшуку
Програма вже пройшла перевірку в цифровому магазині Apple App Store, і поки залишається на модерації на іншій платформі — Google Play.

Сергій Мільман запевнив, що сервіс безпечний, тому що не містить, не передає та не зберігає жодних персональних даних.

Сергію! Стартап-школа Sikorsky Challenge пишається тобою, одним з найкращих своїх випускників.

Коментарі