XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Новий додаток "ТиХто?"

В Україні створили додаток для перевірки людей на зв’язки з "руським міром".


Нова розробка українських айтішників допоможе правоохоронцям, військовим і бійцям ТрО на блокпостах дізнатися про зв’язки тієї чи іншої людини з дрг рф або криміналом.

Про це повідомив голова компанії Сергій Мільман.

За словами керівника YouControl, "ТиХто" дозволить його користувачам "просканувати весь бекграунд особистості, її можливі зв’язки з криміналом, диверсійно-розвідувальними групами та "російським світом". Додаток розроблено в співпраці з іншою IT-компанією Artellence, а також за підтримки Служби безпеки України.Програма допоможе зробити повну перевірку особи та авто у воєнний час.

Додаток дозволяє перевірити:
  • відповідність фото в паспорті особи, яка його пред’являє
  • паспорт перебуває в розшуку або втрачений
  • чи перебуває особа в розшуку від МВС чи СБУ
  • чи накладені на особу санкції РНБО
  • перебування в списку воєнних терористів та ДРГ
  • перебування в базі "Миротворець"
  • чи авто перебуває в розшуку
Програма вже пройшла перевірку в цифровому магазині Apple App Store, і поки залишається на модерації на іншій платформі — Google Play.

Сергій Мільман запевнив, що сервіс безпечний, тому що не містить, не передає та не зберігає жодних персональних даних.

Сергію! Стартап-школа Sikorsky Challenge пишається тобою, одним з найкращих своїх випускників.

Коментарі