Мільярдер Річард Бренсон відвідав Гостомель

"До біса все! Бери і роби!" ( Річард Бренсон) 29 червня 2022 року засновник компанії з виробництва штучних супутників Virgin Galactic, мільярдер Річард Бренсон побував у Гостомелі. Про це повідомив  голова Гостомельської ОВА Тарас Думенко у Telegram. Річард Бренсон постійно виступає на підтримку України, її суверенітету, територіальної цілісності, а також за найжорсткіші санкції проти РФ, її лідерів та економіки. У Гостомелі він цікавився аеродромом ДП «Антонов», можливостями його відновлення. Представники Укроборонпрому та ДП “Антонов” розповіли гостю про такі перспективи відновлення та наявні проєкти реконструкції летовища.

Випуск стартап-школи. Перша сесія виступів.

10 грудня 2021 року в стартап-школі Sikorsky Challenge були презентовані перші 7 проєктів учасників.  1. Тетяна Іщук - проєкт "Біомаска для індивідуального захисту", Хмельницький національний університет
  2. Віталій Маліборський - проєкт "Life:)On" - спортивна платформа для стимулювання занять спортом"
  3. Андрій Мохненко - проєкт "Теплозвукоізоляційний матеріал з морських водоростей", Херсонський державний університет
  4. Євген Пелешок  - проєкт "Dual use of the Radio Channel - радіотехнологія цифрової обробки 2-Х MSK/GMSK сигналів , які працюють в одному GSM-радіоканалі", Київський політехнічний інститут ім.Ігоря Сікорського
  5. Валерій Арабинський - проєкт "RecyClean - виробництво кормів для свиней з харчових відходів", підприємець
  6. Віктор Іващенко - проєкт "Ультралегкий мотопланер", підприємець
  7. Світлана Максимейко - проєкт "USP - єдина система безпеки" біолог

Результати оцінювання проєктів будуть оголощені 15 грудня після проведення другої сесії пітчів. Орієнтовно у цей день будуть презентовані ще 10 проєктів учасників. 

 А от переможцями глядацьких симпатій від учасників групи стали проєкти:

1 місце - "Теплозвукоізоляційний матеріал з морських водоростей"
2 місце - "Біомаска для індивідуального захисту"
3 місце - "Dual use of the Radio Channel"

Презентація 2-ї сесії проєктів відбудеться 15 грудня з 16:00 до 19:00.
 
Після цього будуть оголошені результати і обрані проєкти, з якими розпочнеться індивідуальна робота, у тому числі і підготовка до Конкурсу інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2022.

Коментарі