Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

Івано-Франківська стартап-школа отримає фінансову підтримку

Благодійна організація ”Благодійний фонд iмені Федора Шпига” заключила договір з Інноваційним холдингом Сікорські Челендж, в рамках якого Фонд підтримає фінансово  створення в Івано-Франківському національному технічному Університеті нафти і газу стартап-школи, яка буде працювати за стандартами стартап-школи Сікорські Челендж iмені Ігоря Сікорського.

Стартап-школа Sikorsky ChallengeВ рамках цього договору Фонд профінансує роботи Інноваційного холдингу Сікорські Челендж з організації та супроводу роботи стартап-школи в Університеті, а саме:
 
  • підготовку не менше 5-ти фахівців Університету, якi стануть викладачами та менторами в стартап-школі
  • проведення навчання в стартап-школі Університету приблизно для 60 oci6 (студентів, аспірантів, викладачів, науковців, підприємців та винахідників)
  • підготовку не менше 5 проектів такого рівня  готовності, за яким вони зможуть вийти до Фіналу Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2022.

Коментарі