Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

X Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021:Україна і світ". ФОТОРЕПОРТАЖ.

«Що мені подобається у світлині, так це те,
що в ній впійманий момент, який пішов назавжди,
який неможливо  відтворити»
(Карл Лагерфельд)

«Мене не цікавить фотографія сама по собі. 
Я хочу лише лишь хочу захопити момент реальності»
(Анрі Картьє-Брессон).

«Світлини – це відкриті двері в минуле, 
але вони дозволяють заглянути у майбутнє»
(Саллі Манн).

«Фотографія – це мистецтво застиглого часу... 
можливість зберігати емоції та почуття всередині кадру»
(Мешак Отієно)

ДЕНЬ 1


ДЕНЬ 3Дякуємо всім, хто прийняв участь у Фестивалі!
 
Вітаємо фіналістів і переможців!

Завдяки всім нам Фестиваль вийшов цікавим, насиченим, яскравим! 

Фестиваль закінчився, але робота з проєктами фіналістів-переможців продовжується. І організатори Фестивалю докладуть всіх зусиль для розвитку та просування на ринок ваших проєктів.

А тих, хто не встиг подати заявку на Конкурс чи не попав до фіналу, запрощуємо в нашу стартап школу (реєстрація - https://www.sikorskychallenge.com/forma/ ). Обіцяємо, що зробимо все для того, щоб гпідготувати вас до наступного Конкурсу інноваційних проєктів.


Коментарі