Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

X Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021:Україна і світ". ФОТОРЕПОРТАЖ.

«Що мені подобається у світлині, так це те,
що в ній впійманий момент, який пішов назавжди,
який неможливо  відтворити»
(Карл Лагерфельд)

«Мене не цікавить фотографія сама по собі. 
Я хочу лише лишь хочу захопити момент реальності»
(Анрі Картьє-Брессон).

«Світлини – це відкриті двері в минуле, 
але вони дозволяють заглянути у майбутнє»
(Саллі Манн).

«Фотографія – це мистецтво застиглого часу... 
можливість зберігати емоції та почуття всередині кадру»
(Мешак Отієно)

ДЕНЬ 1


ДЕНЬ 3Дякуємо всім, хто прийняв участь у Фестивалі!
 
Вітаємо фіналістів і переможців!

Завдяки всім нам Фестиваль вийшов цікавим, насиченим, яскравим! 

Фестиваль закінчився, але робота з проєктами фіналістів-переможців продовжується. І організатори Фестивалю докладуть всіх зусиль для розвитку та просування на ринок ваших проєктів.

А тих, хто не встиг подати заявку на Конкурс чи не попав до фіналу, запрощуємо в нашу стартап школу (реєстрація - https://www.sikorskychallenge.com/forma/ ). Обіцяємо, що зробимо все для того, щоб гпідготувати вас до наступного Конкурсу інноваційних проєктів.


Коментарі