Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

Українські винахідники перетворили воду на антисептик (ВІДЕО)

Українська команда стартаперів створила  кишеньковий пристрій, який за допомогою електроенергії та частинок срібла перетворює звичайну воду на дезінфікуючий засіб. Це перший у світі подібний багаторазовий електронний антисептик зі змінними картриджами.Над розробкою пристрою під назвою IOON працювали харківські та київські спеціалісти — Андрій Мануйлов (електрохімік і директор компанії), Марина Османова (електрохімік і операційний директор), Дмитро Фоменко (технічний директор) та Ігор Прокопенко (співзасновник компанії).

Пристрій може миттєво перетворювати воду на антисептичний засіб. За словами розробників, він ефективніший за звичайні санітайзери та не становить небезпеки для алергіків, дітей і домашніх тварин.

Для перевірки було проведено низку тестувань на шести різних штамах бактерій і одному штамі грибка, які показали рівень ефективності 99,9%. Очисна дія засобу проти різних вірусів та коронавірусів також дала високий результат — 99%. Перевірки засобу на дію проти бактерій коронавірусу COVID-19 ще тривають.

Ідея створення багаторазового антисептика з картриджем з’явилася в дослідників у 2018 році. У 2019 та 2020 роках команда проводила бактеріологічні тестування. Винахід отримав грант та низку нагород на різних конкурсах з інновацій.

«Ми не можемо надалі дозволяти собі використовувати одноразові антисептики для рук. Особистий захист повинен бути екологічним і при цьому ефективним для всіх», — говорять розробники.

Пристрій складається із чотирьох основних елементів: розпилювача, корпусу, картриджа і блоку електроніки. Вода всередині картриджа збагачується атомами срібла і реактивними формами кисню та за одну секунду перетворюється на антисептик. Після нанесення на поверхню потрібно 20 секунд, щоб на ній зникли бактерії.

IOON не містить спирту, і це означає, що він не сушить шкіру, не має запаху і не виділяє піни. Його можна використовувати навіть на водонепроникних поверхнях, а для заправки картриджу підійде вода будь-якої якості. Кожен зі змінних картриджів може служити 9-12 місяців та продукує 3 літри дезінфікуючого засобу, що еквівалентно 60 пластиковим одноразовим санітайзерам.

 
 Винахід був виставлений  на онлайн-платформі Kickstarter у квітні 2021 року, але з першого разу не пішло. На сторінці проєкту висить напис "Ми спробували. Нас спіткала невдача. Але це неважливо. Ми спробуємо ще раз. До зустрічі у липні!"

За матеріалами The epoch times


Коментарі