X ювілейний Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» запрошує

Ювілейний Х Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» відбудеться з 12 по  14 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед організаторів і учасників цьогорічного ювілейного Фестивалю - Міністерство освіти і науки України, Міністерство стратегічних галузей економіки, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, ДТЕК України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та 12 університетів України, що є учасниками Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна. В рамках Фестивалю відбудуться:  Міжнародний форум «Sikorsky Challenge як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України» Виставка стартап проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі Конкурс інноваційних проєктів Підписання попередніх договорів про співпрацю між інвесторами, підприємствами, авторами інноваційних проєктів та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge/Науковим парком «Київська політехніка»  Сторінка Ко

ІХ Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020 стартував!

3 листопада року розпочався ІХ Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020.  

Новий онлайн формат проведення Фестивалю надав можливість приєднатися до нього багатьом учасникам, що раніше не завжди могли дістатися до нас із інших регіонів. Це стосується і іноземних інвесторів та членів Міжнародного журі, у яких не завжди вистачало часу та можливості взяти участь у Фестивалі. 

В програмі Фестивалю -  традиційні Форуми та панельні дискусії з питань інноваційної економіки, Конкурс стартапів Sikorsky Challenge  та конкурс для школярів старших класів «Еко-Техно Україна 2021». 

Повна програма Фестивалю - на сторінці Фестивалю

У перший день Фестивалю відбувся Міжнародний економічний форум. Представники державної влади, бізнесу, міжнародні партнери та керівництво університету обговорили розвиток інноваційної економіки в регіональному, національному та міжнародному аспектах і роль держави у цьому процесі. 

Головними доповідачами були члени Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку та Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики. А також представники бізнесу й медицини. 

 

 Що стосується Конкурсу стартапів - на сайті вже відкриті матеріали проєктів-фіналістів і з  3 по 11 листопада члени Міжнародного журі мають ознайомитися та оцінити проєкти.

 Презентації  проєктів розміщені на ресурсі  https://startups-2020.sikorskychallenge.com
 
Всього на Конкурс в у цьому році було подано 175 проєктів. Відбір фіналістів проводився Експертою Радою, до якої входили фахівці КПІ ім.Ігоря Сікорського, експерти Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та міжнародні експерти - партнери Екосистеми Sikorsky Challenge. 
В результаті онлайн-відбору до фіналу потрапили 75 проєкти, але не всі з них вчасно змогли підготувати необхідний пакет матеріалів і тому остаточна цифра фіналістів зменшилась до 56!

 

Фоторепортаж з  Міжнародного економічного Форуму 3 листопада 2020 

Конкурс триває. Тому слідкуємо і вболіваємо !

 


Коментарі