Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

ІХ Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020 стартував!

3 листопада року розпочався ІХ Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020.  

Новий онлайн формат проведення Фестивалю надав можливість приєднатися до нього багатьом учасникам, що раніше не завжди могли дістатися до нас із інших регіонів. Це стосується і іноземних інвесторів та членів Міжнародного журі, у яких не завжди вистачало часу та можливості взяти участь у Фестивалі. 

В програмі Фестивалю -  традиційні Форуми та панельні дискусії з питань інноваційної економіки, Конкурс стартапів Sikorsky Challenge  та конкурс для школярів старших класів «Еко-Техно Україна 2021». 

Повна програма Фестивалю - на сторінці Фестивалю

У перший день Фестивалю відбувся Міжнародний економічний форум. Представники державної влади, бізнесу, міжнародні партнери та керівництво університету обговорили розвиток інноваційної економіки в регіональному, національному та міжнародному аспектах і роль держави у цьому процесі. 

Головними доповідачами були члени Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку та Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики. А також представники бізнесу й медицини. 

 

 Що стосується Конкурсу стартапів - на сайті вже відкриті матеріали проєктів-фіналістів і з  3 по 11 листопада члени Міжнародного журі мають ознайомитися та оцінити проєкти.

 Презентації  проєктів розміщені на ресурсі  https://startups-2020.sikorskychallenge.com
 
Всього на Конкурс в у цьому році було подано 175 проєктів. Відбір фіналістів проводився Експертою Радою, до якої входили фахівці КПІ ім.Ігоря Сікорського, експерти Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та міжнародні експерти - партнери Екосистеми Sikorsky Challenge. 
В результаті онлайн-відбору до фіналу потрапили 75 проєкти, але не всі з них вчасно змогли підготувати необхідний пакет матеріалів і тому остаточна цифра фіналістів зменшилась до 56!

 

Фоторепортаж з  Міжнародного економічного Форуму 3 листопада 2020 

Конкурс триває. Тому слідкуємо і вболіваємо !

 


Коментарі