Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще

ІХ Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020 стартував!

3 листопада року розпочався ІХ Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020.  

Новий онлайн формат проведення Фестивалю надав можливість приєднатися до нього багатьом учасникам, що раніше не завжди могли дістатися до нас із інших регіонів. Це стосується і іноземних інвесторів та членів Міжнародного журі, у яких не завжди вистачало часу та можливості взяти участь у Фестивалі. 

В програмі Фестивалю -  традиційні Форуми та панельні дискусії з питань інноваційної економіки, Конкурс стартапів Sikorsky Challenge  та конкурс для школярів старших класів «Еко-Техно Україна 2021». 

Повна програма Фестивалю - на сторінці Фестивалю

У перший день Фестивалю відбувся Міжнародний економічний форум. Представники державної влади, бізнесу, міжнародні партнери та керівництво університету обговорили розвиток інноваційної економіки в регіональному, національному та міжнародному аспектах і роль держави у цьому процесі. 

Головними доповідачами були члени Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку та Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики. А також представники бізнесу й медицини. 

 

 Що стосується Конкурсу стартапів - на сайті вже відкриті матеріали проєктів-фіналістів і з  3 по 11 листопада члени Міжнародного журі мають ознайомитися та оцінити проєкти.

 Презентації  проєктів розміщені на ресурсі  https://startups-2020.sikorskychallenge.com
 
Всього на Конкурс в у цьому році було подано 175 проєктів. Відбір фіналістів проводився Експертою Радою, до якої входили фахівці КПІ ім.Ігоря Сікорського, експерти Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та міжнародні експерти - партнери Екосистеми Sikorsky Challenge. 
В результаті онлайн-відбору до фіналу потрапили 75 проєкти, але не всі з них вчасно змогли підготувати необхідний пакет матеріалів і тому остаточна цифра фіналістів зменшилась до 56!









 

Фоторепортаж з  Міжнародного економічного Форуму 3 листопада 2020 

Конкурс триває. Тому слідкуємо і вболіваємо !

 


Коментарі