X ювілейний Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» запрошує

Ювілейний Х Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» відбудеться з 12 по  14 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед організаторів і учасників цьогорічного ювілейного Фестивалю - Міністерство освіти і науки України, Міністерство стратегічних галузей економіки, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, ДТЕК України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та 12 університетів України, що є учасниками Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна. В рамках Фестивалю відбудуться:  Міжнародний форум «Sikorsky Challenge як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України» Виставка стартап проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі Конкурс інноваційних проєктів Підписання попередніх договорів про співпрацю між інвесторами, підприємствами, авторами інноваційних проєктів та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge/Науковим парком «Київська політехніка»  Сторінка Ко

6 українських стартапів летять у Лас-Вегас. І серед них - випускник нашої Стартап школи!

CES (Consumer Electronics Show) - це найбільше щорічне технічне шоу у світі, що проходить у Лас-Вегасі та збирає близько 200 000 відвідувачів з усього світу на просторі еквівалентному 35 футбольним полям!


Перша виставка CES пройшла в червні 1967 року в Нью-Йорку. З 1978 по 1994 роки CES проводилася двічі на рік: в січні в Лас-Вегасі як Winter Consumer Electronics Show (WCES) а в червні в Чикаго як Summer Consumer Electronics Show (SCES).

Починаючи з 1995 року виставка проводиться в Лас-Вегасі.

Цього разу на виставці буде представлено 6 українських стартапів, відібраних командою міжнародних експертів та інвесторів🤓

До Америки летять:
  •  CamTouch - пристрій, що дозволяє перетворити будь-який проектор чи монітор на інтерактивну дошку, якою можна керувати за допомогою спеціальних стилусів.
  • effa - перша в світі екологічна зубна щітка, виготовлена з паперу та екологічно чистих матеріалів.
  • UATAG- cкляний ідентифікатор підробок.
  • EdPro.Amperia - конструктор для проведення лабораторних робіт з електрики в школах.
  • Mosquito Control Ltd - українська інженерна компанія, яка розробляє новий інноваційний пристрій для управління комарами.
  • Bicovery - empowering people living with Bipolar Disorder - рішення на основі машинного навчання, яке відстежує емоційний та фізичний стан людей, які живуть з біполярним розладом.🤩 Андрій Коноваленко (проект CamTouch), випускник нашої стартап школи, обіцяв розповідати  про найцікавіші продукти для освіти і не тільки, які вони побачать на CES 2020!

Тому чекаємо інформації від нього у січні 2020!