X ювілейний Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» запрошує

Ювілейний Х Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» відбудеться з 12 по  14 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед організаторів і учасників цьогорічного ювілейного Фестивалю - Міністерство освіти і науки України, Міністерство стратегічних галузей економіки, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, ДТЕК України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та 12 університетів України, що є учасниками Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна. В рамках Фестивалю відбудуться:  Міжнародний форум «Sikorsky Challenge як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України» Виставка стартап проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі Конкурс інноваційних проєктів Підписання попередніх договорів про співпрацю між інвесторами, підприємствами, авторами інноваційних проєктів та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge/Науковим парком «Київська політехніка»  Сторінка Ко

КЕА isоfix evolution. Інновайційний ремень безпеки для дітей в автомобілі.

Правила дорожнього руху у більшості країн вимагають перевозити дітей до 12 років (зріст яких не перевищує 145 см) в автомобілі в автокріслах з ременями безпеки. Євген Кравець, випускник Стартап школи Sikorsky Challenge , запевняє що його інновація КЕА isоfix evolution дозволить забезпечити безпеку дитині без автокрісла!


Технологія базується на новій моделі точкового кріплення універсальних утримуючих пристроїв з використанням системи isofix. Технологічна схема інноваційної конструкції кріплення ременів до корпусу автомобіля і розроблена схема фіксації пасажира ременями безпеки відрізняються простотою, використанням існуючих матеріалів (ремінь, карабін, петлі isofix) і сприяє підвищенню пасивної безпеки пасажирів.

В першу чергу це пристрій призначений для захисту маленьких пасажирів в авто і дозволяє обійтися без спеціального автомобільного дитячого крісла.

Isofix дозволяє швидко, а, головне, надійно встановити дитяче утримує пристрій в автомобілі. Кріплення складається з двох автономних частин. Перша - це металеві скоби в конструкції кузова (під спинкою задніх сидінь), друга - металеві висуваються кронштейни в нижній частині дитячого сидіння. Щоб встановити крісло, потрібно з'єднати між собою ці дві частини, тобто, вставити засувки на кронштейнах в скоби.

Ремені безпеки охоплюють грудну клітку хрест-навхрест і утримують дитину від прямого і бокового зміщення. Крім того, безпека дитини підвищується за рахунок розташування дитини нижче небезпечної зони скла в автомобілі і нижче зони спрацьовування подушок безпеки.
 
Відсутність проміжних елементів між пасажиром і кузовними деталями транспорту так само підвищує безпеку пасажира.

Євген Кравець - керівник проекту КЕА isоfix evolution. Випускник Стартап школи Sikorsky Challenge
   Компактний утримуючий пристрій має мінімальну вагу (1 кг) та оптимально використовує внутрішній простір автомобіля. Це дозволяє використовувати пропоновані утримуючі пристрої в будь-яких типах транспорту з обладнанням всіх посадочних місць.
 
Пристрій сертифікований і запатентований.
 
В даний час цей пристрій може використовуватися тільки в автомобілях системи кріплення ISOFIX, але воно має великий інноваційний потенціал для подальших розробок нових пристроїв на базі цього прототипу.
 
Унікальність пристрою полягає і в його універсальності. Спочатку призначене для дітей 2-3 груп, воно може бути відрегульовано для вагітних жінок і для людей з обмеженими можливостями.
 
Переваги конструкції:
 
• Можливість використання для різних вікових груп, груп пасажирів з різними анатомічними особливостями
• Більш високі показники надійності, комфортності, амортизації у використанні;
• Значна кількість типорозмірів;
• Використання сучасних якісних комплектуючих;
• Перевищення параметрів якості в порівнянні з діючими національними та міжнародними стандартами;