Мільярдер Річард Бренсон відвідав Гостомель

"До біса все! Бери і роби!" ( Річард Бренсон) 29 червня 2022 року засновник компанії з виробництва штучних супутників Virgin Galactic, мільярдер Річард Бренсон побував у Гостомелі. Про це повідомив  голова Гостомельської ОВА Тарас Думенко у Telegram. Річард Бренсон постійно виступає на підтримку України, її суверенітету, територіальної цілісності, а також за найжорсткіші санкції проти РФ, її лідерів та економіки. У Гостомелі він цікавився аеродромом ДП «Антонов», можливостями його відновлення. Представники Укроборонпрому та ДП “Антонов” розповіли гостю про такі перспективи відновлення та наявні проєкти реконструкції летовища.

КЕА isоfix evolution. Інновайційний ремень безпеки для дітей в автомобілі.

Правила дорожнього руху у більшості країн вимагають перевозити дітей до 12 років (зріст яких не перевищує 145 см) в автомобілі в автокріслах з ременями безпеки. Євген Кравець, випускник Стартап школи Sikorsky Challenge , запевняє що його інновація КЕА isоfix evolution дозволить забезпечити безпеку дитині без автокрісла!


Технологія базується на новій моделі точкового кріплення універсальних утримуючих пристроїв з використанням системи isofix. Технологічна схема інноваційної конструкції кріплення ременів до корпусу автомобіля і розроблена схема фіксації пасажира ременями безпеки відрізняються простотою, використанням існуючих матеріалів (ремінь, карабін, петлі isofix) і сприяє підвищенню пасивної безпеки пасажирів.

В першу чергу це пристрій призначений для захисту маленьких пасажирів в авто і дозволяє обійтися без спеціального автомобільного дитячого крісла.

Isofix дозволяє швидко, а, головне, надійно встановити дитяче утримує пристрій в автомобілі. Кріплення складається з двох автономних частин. Перша - це металеві скоби в конструкції кузова (під спинкою задніх сидінь), друга - металеві висуваються кронштейни в нижній частині дитячого сидіння. Щоб встановити крісло, потрібно з'єднати між собою ці дві частини, тобто, вставити засувки на кронштейнах в скоби.

Ремені безпеки охоплюють грудну клітку хрест-навхрест і утримують дитину від прямого і бокового зміщення. Крім того, безпека дитини підвищується за рахунок розташування дитини нижче небезпечної зони скла в автомобілі і нижче зони спрацьовування подушок безпеки.
 
Відсутність проміжних елементів між пасажиром і кузовними деталями транспорту так само підвищує безпеку пасажира.

Євген Кравець - керівник проекту КЕА isоfix evolution. Випускник Стартап школи Sikorsky Challenge
   Компактний утримуючий пристрій має мінімальну вагу (1 кг) та оптимально використовує внутрішній простір автомобіля. Це дозволяє використовувати пропоновані утримуючі пристрої в будь-яких типах транспорту з обладнанням всіх посадочних місць.
 
Пристрій сертифікований і запатентований.
 
В даний час цей пристрій може використовуватися тільки в автомобілях системи кріплення ISOFIX, але воно має великий інноваційний потенціал для подальших розробок нових пристроїв на базі цього прототипу.
 
Унікальність пристрою полягає і в його універсальності. Спочатку призначене для дітей 2-3 груп, воно може бути відрегульовано для вагітних жінок і для людей з обмеженими можливостями.
 
Переваги конструкції:
 
• Можливість використання для різних вікових груп, груп пасажирів з різними анатомічними особливостями
• Більш високі показники надійності, комфортності, амортизації у використанні;
• Значна кількість типорозмірів;
• Використання сучасних якісних комплектуючих;
• Перевищення параметрів якості в порівнянні з діючими національними та міжнародними стандартами;