BUKI потрапила в TIME! Вітаємо!

Вперше TIME разом з Statista відзначили найкращі світові освітні стартапи. Серед найкращих в блоці Top EdTech Rising Stars - український освітній стартап BUKI.  Як приємно чути таке про команду, яку добре  знаєш , відслідковуєш  новини про них та постиш їх поради починаючим стартаперам.   BUKI - це онлайн-платформа, яка з’єднує репетиторів різних предметів і учнів по усьому світу. Проєкт зародився в команді  студентів  КНУ ім. Тараса Шевченка у серпні 2014 року. В 2016 році CEO проєкту Вадим Синжерецький прийшов до нашої стартап-школи, успішно пройшов навчання і прийняв участь у тематичній пітч-сесії Наразі BUKI - це найбільший ресурс в Україні та один із найбільших сервісів для викладачів у Польщі, Нігерії, Казахстані, Іспанії та Мексиці. В травні 2021 року Вадим Синжерецький потрапив до рейтингу «TechDrivers»,  до якого увійшли 100 кращих фахівців та бізнесменів, що працюють з диджитал-інноваціями в Україні. І сьогодні BUKI - це єдина компанія з України, яку обрали як найкращу сере

YouControl. Історія успіху.

Все ж таки, життя прекрасне! Насамперед тому, що час від часу дарує несподівані зустрічі, які доводять, що все, що ми робимо в цьому житті, має сенс та дає надію.

Саме таку зустріч подарував нам ювілейний ЕForum 2018, що пройшов в Києві 18 квітня. На ньому ми зустріли багатьох випускників нашої Стартап школи Sikorsky Challenge (НТУУ «Київський політехнічний інститут») різних років. Але головним сюрпризом став Сергій Мільман – випускник першої групи 2014 року.


За ті чотири роки, що ми не бачились, Сергій багато чого встиг. На сьогодні він засновник, гендиректор та єдиний акціонер сервісу YouControl, який позиціонує себе як "аналітична система для ділової розвідки та перевірки контрагентів". YouControl формує досьє на кожну компанію України на базі відкритих данних з 50-ти державних реєстрів, відстежує зміни у держреєстрах та візуалізує зв’язки між афільованими особистостями.

За словами Сергія, бізнес-розвідка допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, у тому ‒ запобігати внутрішній корупції.

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців. Клієнтами компанії є представники українського та міжнародного бізнесу. Серед корпоративних клієнтів (як державного, так і приватного секторів економіки) такі як: Ощадний банк України, Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, НАЗК України, Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля, НЕК «Укренерго», Державне агентство автомобільних доріг, Адміністрація морських портів України, Завод «Кузня на Рибальському», Укртранснафта, Укрнафта, Укргідроенерго, Кернел, Кредобанк, Піреус Банк МКБ, Банк Кредит Дніпро, Новус Україна, АТБ-Маркет, Білла-Україна та ін.

Кількість користувачів від бізнесу на сьогодні - 50, вартість ліцензії на користування ними YouControl складає 25000 гривень на рік.

Але є у YouControl і соціальний напрямок. Для журналістів та громадських активістів YouControl - абсолютно безкоштовний. Він використовується для викриття корупційних схем, збільшення прозорості бізнес-середовища. Як результат – за рік було проведено понад 1 000 розслідувань з використанням системи. YouControl допомагає топовим ЗМІ у створенні аналітичних досліджень, а з  2016 року розпочав співпрацю з тендерними майданчиками. Їх користувачі отримують безкоштовно витяг з досьє компаній.

З 2017 року YouControl розпочав проект підтримки вузів “Інвестиції в майбутнє”: компанія впроваджує акаунти в навчальні заклади для використання в навчальних цілях та підготовки фахових наукових робіт.

Для решти населення,  бажаючих розібратися в питаннях «Чи варто вкладати гроші в цей банк", "Чи варто купувати квартиру у цього забудовника", "Хто є хто в Україні» та інш.  - YouControl безкоштовна, але обмежена 25 запитами на добу.

А тепер просто подивіться та послухайте Сергія Мільмана. Він чудовий оповідач! Це справжня історія успіху та мотивуючий майстер-клас.



Таня Кресан для блогу Стартап школи Sikorsky Challenge

Коментарі

  1. Дуже важливо, щоб публічная інформація була не просто доступною, але й ще достовірною ! На жаль, у доповідача з цим нюансом, м'яко кажучи, не зовсім склалося. На правах "товариша" особи, яка дійсно стала джерелом інформації без якої б цей самозванець навіть кроку не зробив, надаю справжню історію, з чого і коли все почалось.

    https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1868982943428589&id=100009507033355

    (посилання треба скопіювати (виділити повністю посилання нажати Ctrl + C) та вставити в строку браузера - Ctrl + P)

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар