Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Startup Mastery в Киеве!

Стартап Школа "Sikorsky Challenge " при спонсорской поддержке компании Boeing приглашает на интерактивный интенсивный мастер-класс с полным погружением в процесс создания стартап компаний "От идеи до работающего бизнеса".


Если у Вас есть новые идеи для бизнеса - приходите, мы поможем Вам их превратить в стартап компании. Если пока нет своих идей, приходите и получите массу полезных знаний и интересных знакомств или присоединяйтесь к команде, которая строит стартап своей мечты !

Startup Mastery состоится 24 июня 2017 г.
Время проведения: с 11:00 - 18:00
Место проведения - Центр инновационного предпринимательства НТУУ "КПИ" (корп.6, вход у танка).

И все это для Вас совершенно бесплатно!

Маякните о своем участии на страничке Мероприятия

Коментарі