Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Startup Mastery в Киеве!

Стартап Школа "Sikorsky Challenge " при спонсорской поддержке компании Boeing приглашает на интерактивный интенсивный мастер-класс с полным погружением в процесс создания стартап компаний "От идеи до работающего бизнеса".


Если у Вас есть новые идеи для бизнеса - приходите, мы поможем Вам их превратить в стартап компании. Если пока нет своих идей, приходите и получите массу полезных знаний и интересных знакомств или присоединяйтесь к команде, которая строит стартап своей мечты !

Startup Mastery состоится 24 июня 2017 г.
Время проведения: с 11:00 - 18:00
Место проведения - Центр инновационного предпринимательства НТУУ "КПИ" (корп.6, вход у танка).

И все это для Вас совершенно бесплатно!

Маякните о своем участии на страничке Мероприятия

Коментарі