Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Startup Mastery в Киеве!

Стартап Школа "Sikorsky Challenge " при спонсорской поддержке компании Boeing приглашает на интерактивный интенсивный мастер-класс с полным погружением в процесс создания стартап компаний "От идеи до работающего бизнеса".


Если у Вас есть новые идеи для бизнеса - приходите, мы поможем Вам их превратить в стартап компании. Если пока нет своих идей, приходите и получите массу полезных знаний и интересных знакомств или присоединяйтесь к команде, которая строит стартап своей мечты !

Startup Mastery состоится 24 июня 2017 г.
Время проведения: с 11:00 - 18:00
Место проведения - Центр инновационного предпринимательства НТУУ "КПИ" (корп.6, вход у танка).

И все это для Вас совершенно бесплатно!

Маякните о своем участии на страничке Мероприятия

Коментарі