Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

27 ноября 2015 Турнир «Get in the Ring» в КПИ! Не пропустите!

Международный турнир шоу-формата «Get in the Ring»( GITR)  впервые прошел в Нидерландах три года назад. За это время  он сумел привлечь к участию 64 страны, более 5000 стартапов и несколько миллионов зрителей.Миссия «Get in the Ring» - создание международной платформы, объединяющей  инвесторов, стартапы и их поклонников по всему миру.

В Украине GITR проходит впервые. С июля по ноябрь 2015г. отборочные финалы прошли в Одессе, Харькове, Львове и Днепропетровске. В результате каждая область определила своих победителей и теперь на очереди Киев.

27 ноября 2015 в  17.00 в Центре Инновационного Предпринимательства (пр. Победы, 37 НТУУ «КПИ», 6 корпус) состоится последний отборочный  конкурс, который  определит победителей от Киева для участия в  финальном турнире 6 декабря. 

Участники отброчного турнира в Киеве - 10 стартаповских команд  :


 - Humanized Milk Device
- OZON Журнал Online
- iHouse
дезодорант BRIZ
- So Fast Money
- 8 words a day
- пищевая добавка Eternity
- 3D Coffee 
- WeekCans
- TFS The Future of Sphere.

Из 10 участников турнира  - 7 команд выпускников нашей Стартап Школы (выделено)Пожелаем ребятам уверенной победы в бою, выхода в финал и главного приза "Get in the Ring»!
А всех остальных приглашаем  придти и поболеть за наших стартаперов.

Команды будут бороться  в парах в 5 раундах до определения сильнейшего в бизнес- дуэлях. Оценивать стартапы будут специалисты и профессиональные инвесторы.


Таня Кресан  Для блога Стартап Школы

Коментарі

 1. Чи потрібно реєструватися, купляти білет, щоб прийти повболівати? Чи вхід вільний для всіх бажаючих, чи тільки для студентів КПІ?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Вхід вільний для усіх бажаючих! Приходьте на підтримку нашіх стартаперів!

   Видалити
  2. Дякую за відповідь. Інформація дуже зацікавила.

   Видалити

Дописати коментар