Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

27 ноября 2015 Турнир «Get in the Ring» в КПИ! Не пропустите!

Международный турнир шоу-формата «Get in the Ring»( GITR)  впервые прошел в Нидерландах три года назад. За это время  он сумел привлечь к участию 64 страны, более 5000 стартапов и несколько миллионов зрителей.Миссия «Get in the Ring» - создание международной платформы, объединяющей  инвесторов, стартапы и их поклонников по всему миру.

В Украине GITR проходит впервые. С июля по ноябрь 2015г. отборочные финалы прошли в Одессе, Харькове, Львове и Днепропетровске. В результате каждая область определила своих победителей и теперь на очереди Киев.

27 ноября 2015 в  17.00 в Центре Инновационного Предпринимательства (пр. Победы, 37 НТУУ «КПИ», 6 корпус) состоится последний отборочный  конкурс, который  определит победителей от Киева для участия в  финальном турнире 6 декабря. 

Участники отброчного турнира в Киеве - 10 стартаповских команд  :


 - Humanized Milk Device
- OZON Журнал Online
- iHouse
дезодорант BRIZ
- So Fast Money
- 8 words a day
- пищевая добавка Eternity
- 3D Coffee 
- WeekCans
- TFS The Future of Sphere.

Из 10 участников турнира  - 7 команд выпускников нашей Стартап Школы (выделено)Пожелаем ребятам уверенной победы в бою, выхода в финал и главного приза "Get in the Ring»!
А всех остальных приглашаем  придти и поболеть за наших стартаперов.

Команды будут бороться  в парах в 5 раундах до определения сильнейшего в бизнес- дуэлях. Оценивать стартапы будут специалисты и профессиональные инвесторы.


Таня Кресан  Для блога Стартап Школы

Коментарі

 1. Чи потрібно реєструватися, купляти білет, щоб прийти повболівати? Чи вхід вільний для всіх бажаючих, чи тільки для студентів КПІ?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Вхід вільний для усіх бажаючих! Приходьте на підтримку нашіх стартаперів!

   Видалити
  2. Дякую за відповідь. Інформація дуже зацікавила.

   Видалити

Дописати коментар