Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

27 ноября 2015 Турнир «Get in the Ring» в КПИ! Не пропустите!

Международный турнир шоу-формата «Get in the Ring»( GITR)  впервые прошел в Нидерландах три года назад. За это время  он сумел привлечь к участию 64 страны, более 5000 стартапов и несколько миллионов зрителей.Миссия «Get in the Ring» - создание международной платформы, объединяющей  инвесторов, стартапы и их поклонников по всему миру.

В Украине GITR проходит впервые. С июля по ноябрь 2015г. отборочные финалы прошли в Одессе, Харькове, Львове и Днепропетровске. В результате каждая область определила своих победителей и теперь на очереди Киев.

27 ноября 2015 в  17.00 в Центре Инновационного Предпринимательства (пр. Победы, 37 НТУУ «КПИ», 6 корпус) состоится последний отборочный  конкурс, который  определит победителей от Киева для участия в  финальном турнире 6 декабря. 

Участники отброчного турнира в Киеве - 10 стартаповских команд  :


 - Humanized Milk Device
- OZON Журнал Online
- iHouse
дезодорант BRIZ
- So Fast Money
- 8 words a day
- пищевая добавка Eternity
- 3D Coffee 
- WeekCans
- TFS The Future of Sphere.

Из 10 участников турнира  - 7 команд выпускников нашей Стартап Школы (выделено)Пожелаем ребятам уверенной победы в бою, выхода в финал и главного приза "Get in the Ring»!
А всех остальных приглашаем  придти и поболеть за наших стартаперов.

Команды будут бороться  в парах в 5 раундах до определения сильнейшего в бизнес- дуэлях. Оценивать стартапы будут специалисты и профессиональные инвесторы.


Таня Кресан  Для блога Стартап Школы

Коментарі

 1. Чи потрібно реєструватися, купляти білет, щоб прийти повболівати? Чи вхід вільний для всіх бажаючих, чи тільки для студентів КПІ?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Вхід вільний для усіх бажаючих! Приходьте на підтримку нашіх стартаперів!

   Видалити
  2. Дякую за відповідь. Інформація дуже зацікавила.

   Видалити

Дописати коментар