Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

4-й международный фестиваль инновационных проектов Sikorsky Challenge 2015 приглашает

С 13 по 16 октября в Киеве, в НТУУ "Киевский политехнический институт" пройдет ежегодный Фестиваль инновационных проектов Sikorsky Challenge.

 


Учредитель и организатор Фестиваля  - Научный Парк “Киевская Политехника”, НТУУ “КПИ” и Инновационная Экосистема "Sikorsky Challenge

В рамках Фестиваля запланированы следующие мероприятия:

13 октября - Международный Форум Инвесторов"Sikorsky Challenge 2015"
"ПРАКТИКА ПАРТНЕРСТВА В ИННОВАЦИОННОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ"(09:30-14:30)

14-15 октября - ФИНАЛ IV КОНКУРСА СТАРТАПОВ "SIKORSKY CHALLENGE 2015"

1-й день Финала - 14 октября 2015 (с 9.30-19.00)
В 1-й день будут представлены 24 питча и 18 стендовых презентаций

2-й день Финала - 15 октября (с 10:00 до  19:00)
Во 2-й день будут представлены 12 питчей и 18 стендовых презентаций, состоятся переговоры инвесторов и авторов проектов, подписаны протоколы о намерении об инвестировании стартапов и объявлены победители Конкурса стартапов.

16 октября - СмартМоб Sikorsky Challenge (c 15:00 до 19:00)

В программе СмартМоба - презентация Стартап Школы Sikorsky Challenge от руководителей проекта Sikorsky Challenge, истории успешных стартапов от авторов, советы от инвесторов, музыкальные паузы от  Strukturator Live (Unoiki,DE),Wisual: WLC aka Wilsiwelsi, турнир  нейрогейминг , конкурс на лучшую идею и объявление победителей конкурса "Длинная цепочка.

Подробно о программе мероприятий читайте на сайте  Фестиваля.

Приходите, участвуйте, побеждайте! Будет круто!

Коментарі