Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

X Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021:Україна і світ". Спонсори та парнери.

 

До традиційних організаторів щорічного Фестивалю Sikorsky Challenge в цьому ювілейному році приєдналися:

  • Міністерство освіти і науки
  • Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України
  • Укроборонпром

 

 Серед Генеральних спонсорів всім відомі компанії Boeing та  Метітвест Digital, а також ізраїльська компанія Transfotech Ltd та  китайська компанія Chongqing Gonggangzhihui Additive Manufacturing Technology Research Institute Co., Ltd Спонсорами  цьогорічного Фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021:Україна і світ" стали:

 

Таким чином, бачимо неабиякий інтерес відомих і успішних компаній до Фестивалю, до Конкурсу інноваційних проєктів, що відбудеться в рамках Фестивалю. І сподіваємося на серйозну фінансову підтримку найкращих проєктів.


Коментарі