XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

X Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021:Україна і світ". Спонсори та парнери.

 

До традиційних організаторів щорічного Фестивалю Sikorsky Challenge в цьому ювілейному році приєдналися:

  • Міністерство освіти і науки
  • Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України
  • Укроборонпром

 

 Серед Генеральних спонсорів всім відомі компанії Boeing та  Метітвест Digital, а також ізраїльська компанія Transfotech Ltd та  китайська компанія Chongqing Gonggangzhihui Additive Manufacturing Technology Research Institute Co., Ltd Спонсорами  цьогорічного Фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021:Україна і світ" стали:

 

Таким чином, бачимо неабиякий інтерес відомих і успішних компаній до Фестивалю, до Конкурсу інноваційних проєктів, що відбудеться в рамках Фестивалю. І сподіваємося на серйозну фінансову підтримку найкращих проєктів.


Коментарі