Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

X Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021:Україна і світ". Спонсори та парнери.

 

До традиційних організаторів щорічного Фестивалю Sikorsky Challenge в цьому ювілейному році приєдналися:

  • Міністерство освіти і науки
  • Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України
  • Укроборонпром

 

 Серед Генеральних спонсорів всім відомі компанії Boeing та  Метітвест Digital, а також ізраїльська компанія Transfotech Ltd та  китайська компанія Chongqing Gonggangzhihui Additive Manufacturing Technology Research Institute Co., Ltd Спонсорами  цьогорічного Фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021:Україна і світ" стали:

 

Таким чином, бачимо неабиякий інтерес відомих і успішних компаній до Фестивалю, до Конкурсу інноваційних проєктів, що відбудеться в рамках Фестивалю. І сподіваємося на серйозну фінансову підтримку найкращих проєктів.


Коментарі