Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Фестиваль инновационных проектов Sikorsky Challenge 2016 стартует 11 октября

Фестиваль начнется с международного Форума учасников экосистемы Sikorsky Challenge и панельной дискуссии с участием международных экспертов.Приглашаем всех, кому интересно не просто жить, а жить интересно. Ибо только на таких мероприятиях ты понимаешь, что все не так плохо, что вокруг масса креативных и талантливых людей, что спонсоры и меценаты уже приготовили свои чековые книжки и готовы вписать в них ваши имена :)). Приходите, правда. Не пожалеете!!!.

Фестиваль будет проходить 4 дня - с 11 по 14 октября 2016 года.
Внимательно ознакомьтесь с программой Фестиваля и программой Конкурса стартапов на страничке сайта Sikorsky Challenge, чтобы не пропустить самые интересные мероприятия.

Мы ждем вас!!! 

Коментарі